2019-2020 UIL Boys All-Region Teams

6A Region 1

Name School Coach
Ryan Agarwal Coppell Clint Schnell
Paul Bizimana Haltom Michael Hatch
Donta Coady Arlington Bowie Allen Gratts
Jakobe Coles Denton Guyer Grant Long
Austin Garner Northwest Nelson Scott Curran
Keyonte George Lewisville Brian Miller
Donald Ghostone Grand Prairie Barron Brown
Trey Glenn Arlington Martin John Osbourn
Rylan Griffen Richardson Kevin Lawson
Hank  Hayes El Paso Coronado David Ortega
Jordan Hernandez El Paso Americas Mike Brooks
Jaylin Jackson-Posey Grand Prairie Barron Brown
Jeff Mills Flower Mound Eric Littleton
CJ Noland Waxahachie Greg Gober
Micah Peavey Duncanville David Peavy
LaBroderick Scott Arlington Lamar Brandon Gilbert
Shy Stephens-Dreary Permian Tim Thomas
Christian Turner South Grand Prairie Brandon Bennett
Cason Wallace Richardson Kevin Lawson
Jaden Wells LD Bell Brock Pembleton

6A Region 2

Name School Coach
Khaliq Abdul-Mateen Cypress Lakes Emmanuel Olatunbosun
Alex Anamekwe McKinney Wes Watson
Shamir Bogues Killeen Ellison Alberto Jones
Greg Brown III Vandegrift Cliff Ellis
David Cattell Dekaney Kenneth Stephens
R.J. Crawford Langham Creek Charles Ament
Thailand Elder Allen Joe McCullough
Godsgift Ezedima Waco-Midway Matt Brown
Daylan Hamilton Klein Forest Cary Black
Malik Henry Longview Don Newton
Aaron Hutchinson Klein Glenn Arnold
Jamyron Keller Killeen Ellison Alberto Jones
Manny Obaseki Allen Joe McCullough
Brandon Parks Westwood Brad Hastings
Lonzo Rand Westfield Billy Goffney
Noah Robledo Leander Clint Bradley
Zaakir Sawyer Mesquite Horn Ondra Waddy
Anthony Scott Waco-Midway Matt Brown
Eli Taylor Wylie Stephen Pearce
Kobe Wiggins Wylie Stephen Pearce

6A Region 3

Name School Coach
Jake Arnold Katy Taylor Matthew Brayton
Davion Coleman Jersey Village Reggie Childress
Joshua Cooper North Shore Sam Benitez
LJ Cryer Morton Ranch Khris Turner
Dylan Dawson Atascocita David Martinez
Nik Ellis Cy Fair Chad Suleimanji
Kason Harrison Bmt. United David Green
Justin Hill FB Travis Craig Brownson
Michael Imariagbe Elsik Joe Hicks
Javon Jackson Summer Creek Kenneth Coleman
Tramon Mark Dickinson Jason Wilson
Nate Martin Cy Creek Dan Trocquet
Danny McAdory FB Bush Brandon Gay
Peter McKay Hastings Darrell Collins
JaJa Sanni Clear Lake Tommy Penders
Westley Sellers Morton Ranch Khris Turner
Kaleb Stewart Atascocita David Martinez
Ethan Taylor SB Memorial David Lay
Marcus Williams Dickinson Jason Wilson
Rommell Williams Mayde Creek Anthony Fobb

6A Region 4

Name School Coach
KJ Adams Westlake Robert Lucero
Ricky Altamirano Los Fresnos Marco Hinojosa
Adam Benhayoune OConnor Brett Jewasko
Coleton Benson Bowie CC Collier
Tanner Brown Brandeis Marc Gardner
Will Carsten Reagan John Hirst
Mike Chandler Judson Victor Lopez
Elijah De La Garza Pharr North Jaime Gongora
Bobby Espericueta Vela Lucio Rodriguez
Elian Gonzalez Los Fresnos Marco Hinojosa
Jose Herrera Nixon Pete Solis
Alex Idrogo United Archie Ramos
Shane Johnson Johnson Jay Keller
Xavier Martinez Churchill Brad Lacy
Kino Rodriguez-Thompson Warren Kyle Smith
Kyle Schaefer Brandeis Marc Gardner
Max Smith Anderson Daniel Pittsford
Bobby Torres Alexander Luis Valdez
Davion Wilson Judson Victor Lopez
Louie Yebra Rowe Jose Yebra

5A Region 1

Name School Coach
Devin Avent Brewer Jason Porostovsky
Zachary Bolf Burl. Centennial Trovocie Jackson
Hayden Brittingham Crowley Gary Collier
Keryn Collins Burl. Centennial Trovocie Jackson
Tayton Conerway Burl. Centennial Trovocie Jackson
Nick Darcus Rider Cliff McGuire
Camden Grant Monterey Jeremey McFerrin
Brendan Hausen Amarillo Jason Pillion
Baylor Hebb C’ville Heritage Stephen Hamrick
Dashawn Jefferson Rider Cliff McGuire
MJ Leslie Braswell Nick Sekeres
KJ Lewis Chapin Rodney Lewis
Joey Madimba TImberview Duane Gregory
Mitchell Martinez Eastwood Peter Morales
Marcell McCreary Wyatt DeMarqus James
Keith Miller III The Colony Cleve Ryan
Brandon Monroe Arlington Seguin Damon Barnett
Devonte Owens Andress Jim Forbes
Cameron Taylor Timberview Duane Gregory
Christian Villegas Andress Jim Forbes

5A Region 2

Name School Coach
Nana Antwi-Boasiako Nacogdoches Tony Leamon
Marcus Bonner Kimball Nicke Smith
Jamarion Brown Mt. Pleasant Joey Chism
Jarren Cook Newman Smith Percy Johnson
Marco Foster Lancaster Ferrin Douglas
Grant Goosby Dallas Wilson Patrick Washington
Sadaidiene Hall Sulphur Springs Clark Cipoletta
Deonte Jackson Nacogdoches Tony Leamon
Cameron Kahn Sulphur Springs Clark Cipoletta
Nyk Madison Midlothian Steven Middleton
Tre McGrue Princeton Eric Lockman
Mike Miles Lancaster Ferrin Douglas
Arterio Morris Kimball Nicke Smith
Antonio Patterson South Oak Cliff James Mays II
David Robinson Seagoville Charles Brooks
Xavier Savage Frisco Centennial Justin Kauffman
Cooper Sisco Wakeland Tyron Lee
Wade Taylor Lancaster Ferrin Douglas
LaTrone Turner Red Oak Jason Sasser
Domani Villaruel Newman Smith Percy Johnson

5A Region 3

Name School Coach
Amaree Abrams PA Memorial Alden Lewis
Rueben Fatheree II Foster Rueben Fatheree
Bryce Griggs FB Hightower Stephen Woods
Sean “PJ” Haggerty Crosby Edwin Egans
Chris Harris FB Hightower Stephen Woods
Jaylen Harrison A&M Consolidated Andrew Daily
Hayden Hefner Nederland Brian English
Ronald Holmes Northside Bryan Shelton
Kenneth Lofton Jr. PA Memorial Alden Lewis
Chris Marshall FB Marshall James Bailey
Tim Moore Jr. Madison Craig Maura
Brian Myles Madison Craig Maura
Breion Powell Pfl Connally Bradley Washington
Pierre Sanders Huttto Ignatius Caraway
Jamal Shead Manor Anthony Swain
Pierce Spencer Lake Creek Shannon Spencer
Jaylen Thompson Leander Glenn Byron Harkless
Ramon Walker Shadow Creek David President
Jadarian White Huntsville Jay Oliphant
Will Young Shadow Creek David President

5A Region 4

Name School Coach
Dominic Davila Floresville Damion Liverett
Parker Delay Boerne Champion Chris Adamek
Kevin Garcia Laredo Martin Hector Noyola
Ja’Sean Jackson SA Wagner Rodney Clark
Lavar Lindo Sharyland Pioneer Rene Gonzalez
Elijah Lomas Northside Harlan Jarvin Hall
Derek Luna Sharyland Pioneer Rene Gonzalez
Damian Maldonado Brownsville Vets Larry Gibson
Jalen Mangum Northside Harlan Jarvin Hall
Kalvin Nance SA Brackenridge Joey Isaac
Ryan Nurenberg C.C. Ray Robert Dodd
Journee Phillips SA Wagner Rodney Clark
Xavier Phillips Dripping Springs Craig Swannack
Jordan Teal Austin LBJ Freddy Roland
Tristin Thomas Austin Northeast Chris Thomas
Breon Thompson C.C. Veterans Memorial Billy White
Richard Torres SA Southside Shawn Dalbert
Abraham Vierra Kerrville Tivy Brian Young
Jalen Williams C.C. Ray Robert Dodd
Jackson Young Kerrville Tivy Brian Young

4A Region 1

Name School Coach
Nate Atwood Argyle Russell Perkins
Zach Barsalou Dalhart Stratton Frye
Elijah Beard Seminole David Williams
Calaway Dykes Decatur Drew Coffman
Stephen Fergerson Canyon Travis Schulte
Parker Freeman Seminole David Williams
Jonathan Garcia Clint James Moreno
Grayson Hicks Decatur Drew Coffman
Marcus Juarez Clint James Moreno
Chase Landers Pampa Braydon Barker
Brett Leach Andrews Mathew Walker
Zaiden LeCroy Levelland Jordan Elam
Teafale Lenard Snyder Lee Scott
Javion Moreland Burkburnett Danny Nix
Andrew Stevens Pampa Braydon Barker
Skylar Stillwell Stephenville Bill Brooks
Zack Strong Brownwood Nadir Dalleh
Eli Valentino Argyle Russell perkins
Chris Whitten Hirschi Donald Hedge
Earnest Young Hirschi Donald Hedge

4A Region 2

Name School Coach
Cailean Ables Community Mike Swigert
Beau Bragg Crandall Stan Short
Eli Chambers Quinlan Ford Sammy McKee
Trey Clayton Faith Family Brandon Thomas
Trevon Dennis Paris Billy Steed
Keyson Ford Tyler Chapel Hill Akimba Johnson
Chris George Dunbar Robert Hughes
Dorien Goodman Dallas Lincoln Cedric Patterson
Quinntez Grimes Dallas Lincoln Cedric Patterson
T’Vondrick Henry Pleasant Grove Dwight McCowan
Jeremiah Hoskins Kilgore Jeff Coleman
Javon Hunter Liberty-Eylau Dewaski Davis
Trae Johnson Paris Billy Steed
Christian Limon Castleberry Bart Beasley
Ezra Monroe Melissa Eric Benton
Karson Stastny Celina Bobby Stastny
Jordan Walsh Faith Family Brandon Thomas
Scott Whorley Kennedale Doug Groff
Jalen Williams Dallas Carter Lyndon Love
Erin Wright Dallas Carter Lyndon Love

4A Region 3

Name School Coach
Korie Black Waco Connally Quinton Snell
Braelon Bush Silsbee Joe Sigler
Zailin Cleveland Waco Connally Quinton Snell
Jacob Harvey Huffman Scott Barrett
Chuks Isitua Yates Greg Wise
Jordan Ivy-Curry LaMarque Kevin Wilcox
Ka Boris Johnson North Forest Marco Whitfield
Vernon Johnson Waxahachie Life Eddie Berumen
William Johnson Alvarado Franco Islas
Rubin Jones Yates Greg Wise
Chris Martin Silsbee Joe Sigler
Brock McClure Lumberton Josh Mitchell
Antwon Norman Yates Greg Wise
Walter Potts Washington Vincent Grayson
Teraven Rhodes Lufkin Hudson Zach Allison
Edward Robinson III LaMarque Kevin Wilcox
Jordan Rogers LaVega William Cartwright
Eli Stephens China Spring Phillip McCaslin
Cameron Ward Columbia Henry Valladares
Baxter Wirth Hardin-Jefferson Clay Davis

4A Region 4

Name School Coach
Santiago Arguijo Pleasanton Ricardo Marquez
Tavarus Baker Navasota Chris Randolph
Walker Baty Liberty Hill Barry Boren
Justin Contreras Devine Paul Wells
Tyson Cox Rockport-Fulton Damien Bates
Ryan Davis Fredericksburg Tim Kaman
Devin Garcia Taylor Michael Williams
Micah Glover Brookshire Royal Dexter Smith
Joaquin Gonzalez Boerne Kimble McHone
Dalton Hobbs Pleasanton Ricardo Marquez
Fred Jones Wharton Calvin King
Konnor McMahon Rockport-Fulton Damien Bates
Carson Perkins Liberty Hill Barry Boren
Daylen Presley Stafford David Montano
Daniel Rinza Port Isabel Mike Hazleton
Gus Sanchez Hidalgo Gus Sanchez
Jabez Villareal Rio Hondo Michael Alvarez
Marcus Villareal Sinton Jimmy Woodin
Luke Whidbee Boerne Kimble McHone
Demari Williams Fulshear Brett Nixon

3A Region 1

Name School Coach
Everson Armstrong Wall Brian Blackburn
Braxton Bosher Peaster Bubba Jennings
Jalen Brattain Shallowater Jay Lusk
Brayton Chitty Brock Zach Boxell
Matthew Cochran Childress Wayne Parker
Bryson Daily Abernathy Nathan Branum
Jevon Everitt TLCA Kent Sherrill
Cade Ford Jim Ned Eric Phelps
Ryan Hartman Crane Chris Suttle
Gibson Hearne Cisco Kevin Hearne
Miles Keith Abernathy Nathan Branum
Jayden Longoria Littlefield Rob Ogle
Jayln Marks City View Bobby Morris
Ty McCall Brock Zach Boxell
Grant McCook Canadian Brandon Wall
Steele Pennington Peaster Bubba Jennings
Devron Sims Childress Wayne Parker
Drew Smith Peaster Bubba Jennings
Tucker Strealy Holliday Kyle Tucker
Nathan Welch Bushland Kendall Cogburn

3A Region 2

Name School Coach
Cade Acker Whitesboro Toby Sluder
Hunter Allen Atlanta Jarrod Boston
Jonathan Blackwell Arp Joe Crawford
JJ Boling Van Alstyne Russell Best
Jayden Boyd Tatum Brett Carr
Sammy Brown Commerce Roger Brown
Daimion Collins Atlanta Jarrod Boston
Landon Condiff Callisburg Kyle Jessie
Grayson Driggs Troup Darin Hurley
Jonah Fisher Mineola Ryan Steadman
Tristan Gaines Whitesboro Toby Sluder
Chrishon Hicks Jefferson Treston Dowell
KadenKeal Madison Damien Mobley
Dyeshun King Madison Damien Mobley
Kendric Malone Tatum Brett Carr
Montana Morgan Whitesboro Toby Sluder
Jace Reid Quitman Jim Reid
Jerome Rogers Madison Damien Mobley
Kylan Thomas Jefferson Treston Dowell
Samuel Tormos Van Alstyne Russell Best

3A Region 3

Name School Coach
Sebastine Amaro New Waverly Melvin Williams
Jacoby Bishop Coldspring Greg Devers
Devante Caldwell Central Heights Kevin Herron
Ernest Ceasar East Chambers Todd Sutherland
Adrian Cisneros Palmer Ryan Fortenberry
Klayton Copeland Malakoff Don Ennis
Dametrious Crownover Grandview Joel Moore
Andreas Garrett Malakoff Don Ennis
Herbert Gums Diboll James Davis
Allen Horas Crockett Kadrian Bryant
Tyler  Jarolik Troy Eddie Dewbre
Duke Lawniczak Coldspring Greg Devers
Javaughn Luster Diboll James Davis
Travis Massey Grandview Joel Moore
Tom McDade Hempstead Bobby Spain
Jaylin McWilliams Academy James Holt
Malcolm Murphy Franklin Jake Russ
Tanner Rambeau Academy James Holt
Jaquade Warren Kountze Duane Joubert
Ty White Crockett Kadrian Bryant

3A Region 4

Name School Coach
Jordyn Arnette S.A. Cole Noe Cantu
Ryken Autry Marion Jon Allen
David Balzaldu Santa Rosa Juan Cipriano
Trey Blackmore S.A. Cole Noe Cantu
Logan Bracamonte U.C. Randolph Tim Gendron
Joshua Chesney CC London Ron Lawver
James Crawford Aransas Pass Glen Hayes
A.J. Haines U.C. Randolph Tim Gendron
Alan Hernandez Comfort Tut Wardlaw
Vincent Iwuchukwu S.A. Cole Noe Cantu
Kolton James Poth Kevin Wiatrek
Christian Leal Aransas Pass Glen Hayes
Thyrell McCline U.C. Randolph Tim Gendron
R.J. Moreno CC London Ron Lawver
Armando Ramos Falfurrias Edmund Perez
Jacob Reyna Jourdanton Truman Reagan
Mason Roe Industrial Rusty Roe
Tristan Schlinke Blanco Juston Weldon
Case Thigpen Hallettsville Scott Cottenoir
Jonathan Villareal Mathis Arnold Maldonado

2A Region 1

Name School Coach
Carter Ames Gruver Brittin East
Gustavo Andrade Wheeler Boston Hudson
Brady Bailey Wheeler Boston Hudson
Austin Brewer Stamford Dean Edwards
Jamal Butler Clarendon Clint Conkin
Austin Calhoun Vega Sonny Calhoun
Jalin Conyers Gruver Brittin East
Jmaury Davis Clarendon Clint Conkin
Brock Gibson Wink Jason Archibald
Garrett Hobbs Floydada Adam Zepeda
Carson Kirkland Vega Sonny Calhoun
Brice legan Sundown Kyle Igo
Jaxon Maxwell Plains Ron Welch
Ty McBryde Stratford Trey Wyatt
Jonathan Mora Farwell Shane Perkins
Ethan Ramirez Smyer Andrew Brockman
Alex Salas Winters Kelvrett Mattox
Tanner Seeley New Deal Kyler Bean
Tristen Stice Tahoka Lonnie Burnam
Jonah Villanueva West Texas Aron Graves

2A Region 2

Name School Coach
Garrett Celsur Martins Mill Jake Bell
Damon Crook Celeste Jeff Smith
Carson Daniels Union Grove Lance Loewe
Trevor Deel McLeod Steven Lambeth
Major Eldrige Muenster Lynn Cook
Braydyn English Rivercrest Quincy English
Seth Foster Lindsay Chris Cornelison
Karson Godwin Martins Mill Jake Bell
Zach Lane Rivercrest Quincy English
Danny Luttmer Muenster Lynn Cook
Jayton Malone Alvord Aaron Tefertiller
Zaine Mansell Poolville Steven Stegall
Grayson Moore Goldthwaite Jeffrey Head
Dylan Morrow Martins Mill Jake Bell
Logan Morrow Martins Mill Jake Bell
Trendan Parish Poolville Steven Stegall
Mo Russell Wolfe City Stephen Blassingame
Keldyn Schubert McLeod Steven Lambeth
Joshua Shipman Big Sandy Kerry Strong
Nick Slaggle Seymour Rusty Gilbreath

2A Region 3

Name School Coach
Keizon Ashford Grapeland Blake Doughty
Jordan Boykins Shelbyville David Schmitt
Mason Britton Broaddus Darren Cook
Jay Buckey Shelbyville David Schmitt
Lazarion Coleman Sr. Marlin Delvin Noble
De’Aauntre Davis Chilton James Black
Corey Davis Jr. Kerens Augustus Moore
Ryan Ecker Gary Jimmy Wallace
Cole Foster D’ville Big Sandy Kevin Foster
Jayden Hicks San Augustine Torey Barnes
Mike Hogg Jr. Tenaha Greg Jenkins
Josh Ives Slocum Bret Cockerham
Hayden Jenkins Tenaha Greg Jenkins
BJ Lamb Grapeland Blake Doughty
Lance Mosley West Hardin Kenny Hoffpauir
Colby Parker Shelbyville David Schmitt
Braedon Rayon Hull Daisetta Trenton Wallace
Cole Reid Crawford Brent Elmore
Colby Thornton Slocum Bret Cockerham
Cadarian Wiley Grapeland Blake Doughty

2A Region 4

Name School Coach
Bernardino Castellanos Santa Maria Albert Briones
Adam Crenshaw Iola Kent Benedict
Giovanni Diaz Santa Maria Albert Briones
Josh Garcia Yorktown Jeremy Bailey
Will Garner Port Aransas Kristopher Jones
Logan Glover San Saba Mark Kyle
James Herrera San Perlita Nate Garza
Gabe Hillman SA Stacey Mike Flores
Tige Johnson San Perlita Nate Garza
Izaha Jones Normangee Clay Todd
Conner Kreutziger Port Aransas Kristopher Jones
Brady Lyssy Falls City Jameson Grasshoff
Kannin Mikulik Flatonia Chris Sodek
Kolby neumeyer Thorndale John Kovar
Eric Patino La Pryor Chadd Flick
Joey Ramirez Weimar David Wicke
Brant Scarbrough Mumford Mike Scarbrough
Juan Valdez La Pryor Chadd Flick
Luke Yellott Normangee Clay Todd
Qwanterrious Young Snook Travis McFarland

1A Region 1

Name School Coach
Chris Albus Whitharral Clayton Fryar
Josh Arismendez Klondike Chad Myers
Abraham Banuelos Booker Shane Reagen
Maurice Carr Crosbyton Todd Bass
Parker Carson Valley Garrett Watson
Kaden Cleavinger Nazareth Taylor Schulte
Drake Damron White Deer Tell Rutledge
Kylan Edwards Borden County Bubba Edwards
Trey Edwards Borden County Bubba Edwards
Reagan Fielder New Home Koby Abney
Elvis Garces O’Donnell Rocky Feliciano
Shea Jernigan Shamrock Jeff DeBose
Kaleb LeClair New Home Koby Abney
Noel Lozano Texline Coby Beckner
William Luther Texline Coby Beckner
Diego Sanchez Springlake-Earth CJ Castillo
Nathaneal Van Dijk Nazareth Taylor Schulte
Jonah Vasquez O’Donnell Rocky Feliciano
Ryan Weeks New Home Koby Abney
Jackson Welch Grady Chris Short

1A Region 2

Name School Coach
Isaiah Arellano Sterling City Cody Slate
Nicholas Cole Spur Russell Conrad
Kaden Councilman Irion County John Morrow
Mark Flemons Paducah Trevor Guy
Julian Gamboa Eden Manuel Gamboa
Isaac Garibaldi Paducah Trevor Guy
Nathan Goodwin Ira Todd Wall
Cutter Martin Hamlin Joe Thomasson
Cooper McCleskey Guthrie Jodie Reel
Quinton McMullan Sterling City Cody Slate
Kenan Morris Westbrook Jake Diggs
Titan Quigg Rankin Colton Martin
Key Richardson Paducah Trevor Guy
Hunner Rodgers Eden Manuel Gamboa
Kobe Roemisch Hermleigh Kia McCarty
Tye Scogin Jayton Ryan Bleiker
Tripp Scott Jayton Ryan Bleiker
Pecos  Smith Jayton Ryan Bleiker
Dawson Sparks Irion County John Morrow
Cameron Thornton Munday Adrian Daniel

1A Region 3

Name School Coach
Tristian Arkansas Cherokee Zack White
Chris Boekhorst Saltillo Casey Riddle
Dakota Boles Eula Josh Fostel
Tate Branson Lipan Brent Gaylor
Austin Earl Ector Blake Turner
Tanner Ford Graford Ty Tabor
Jaron Hammons Huckabay Dustin Hargrove
Easton Hanover Slidell Casey Pierce
Jordan Harrison Evant Shawn Harrison
Xavier Harrison Graford Ty Tabor
Brock Harwell Slidell Casey Pierce
Jaden Lutrell Slidell Casey Pierce
Micah Manley Graford Ty Tabor
Luke Miller Lingleville Steven Bailey
David Phillips Eula Josh Fostel
Tripp Phillips Lipan Brent Gaylor
Slayton Pruett Slidell Casey Pierce
Chase Ridgon Richland Springs Shawn Rogers
Matthew Rigdon Richland Springs Shawn Rogers
Gunnar Wilson Dodd City Tyler White

1A Region 4

Name School Coach
Dameon Brantley Laneville Tracy Kincade
Cody Broussard Moulton Kevin Fishbeck
Derik Davenport Morgan Jeff Harrison
Aaron Deckard Neches Randy Snider
Kamron Eldridge LaPoynor Dean Nuckolls
Jacovan Fields Waelder David Graves
Tre’Quinton Greeen Calvert Mike Thomas
Torrey Hoover Coolidge Carlos Daniels
Isaac Jackson LaPoynor Dean Nuckolls
Isiah Jones Miller Waelder David Graves
Garrett Nuckolls LaPoynor Dean Nuckolls
Rico Pereles Laneville Tracy Kincade
Davaun Perkins Leggett Sean Edwards
Carlos Quistian Neches Randy Snider
JaColby Sells Leggett Sean Edwards
MJ Thomas Calvert Mike Thomas
Colby Thorne Waelder David Graves
Deric Torres Nordheim Carolton Williams
Cayden Turner McMullen County Lewis Jenkins
Corniceon Walker Leakey Eddie Walker