2020-2021 UIL Boys All-Region Teams

6A

Region 1

Player Name School Coach
Ryan Agarwal Coppell Clint Schnell
Alex Anamekwe McKinney Wes Watson
Finley Bizjack Byron Nelson Scott Curran
Paul Bizimana Haltom Michael Hatch
Anthony Black Coppell Clint Schnell
Kylin Green Lewisville Brian Miller
Rylan Griffin Richardson Kevin Lawson
Devin Hartfield Frenship Paul Page
Jordan Hernandez El Paso Americas Mike Brooks
Adam Herrera El Paso Eastlake Johnny Crawford
Jesse Iweze Byron Nelson Scott Curran
RJ Jones Denton Braswell Nick Sekeres
Noah McDavid Lake Highlands Joe Duffield
Andrew Parker Eaton Anthony Howerton
Gavin Perryman Dallas Jesuit Christopher Hill
Jordan Roberts South Grand Prairie Brandon Bennett
Marques Sales North Crowley Tommy Brakel
Shy Stephens-Deary Permian Tim Thomas
Derrick Talton Arlington Martin John Osbourn
Cason Wallace Richardson Kevin Lawson
Ja’Kobe Walter McKinney Wes Watson

Region 2

Player Name School Coach
Drew Calderon College Park Clifton McNeely
Chandler Dickinson Rockwall-Heath Brad Waters
Zubi Ejiofor Garland Randy Love
A.J. Ferguson Cypress Park Alex Denson
Aaron Gonzales Klein Glenn Arnold
Ronald Holland Duncanville David Peavy
Aaron Hutchinson Klein Glenn Arnold
Thomas Johnson Belton Jason Fossett
Rodney Johnson Jr. Bryan Jonathan Hines
Jamyron Keller Killeen Ellison Alberto Jones
Brock Luechtefeld The Woodlands Dale Reed
Dylan McKeon Sachse Zach Mikesell
Damon Nicholas Duncanville David Peavy
C.J. Noland Waxahachie Greg Gober
Zhuric Phelps Duncanville David Peavy
Matt Wade Tyler Legacy Kevin Walker
Damian Watson Cypress Woods Chris Draudt
Kobe Wiggins Wylie Stephen Pearce
Willie Williams Westfield Billy Goffney
Montez Young Jr. Waxahachie Greg Gober

Region 3

Player Name School Coach
Amaree Abram Summer Creek Kenneth Coleman
Reyce Allen Summer Creek Kenneth Coleman
Jake Arnold Katy Taylor Matthew Brayton
Justin Collins Atascocita David Martinez
Gaston Elie Houston Memorial David Lay
Joshua Fanuiel Elkins Albert Thomas
Tom Hart Atascocita David Martinez
Chris Johnson Elkins Albert Thomas
Kevin Juarez Pasadena Jason Pillow
Mekhi McIntyre FB Travis Craig Brownson
Peter McKay Hastings Darrell Collins
Ke’Mauri Millender Clear Brook Nathan Janak
DJ Richard Pearland Dawson Mark Barre
DJ Richards Cy Creek Daniel Trocquet
Sir Roberts Houston Heights Ralph Barreras
Luis Rodriguez Ridge Point Terreance Plowden
Ramon Walker Shadow Creek David President
Bryce Ware Pearland Dawson Mark Barre
Jermon Washington Mayde Creek Anthony Fobb
Jaquan Yates Bmt. West Brook Andre Boutte

Region 4

Player Name School Coach
KJ Adams Westlake Robert Lucero
Jailen Bedford Hutto Grant Caraway
Adam Benhayoune SA O’Connor Brett Jewasko
Colton Benson Austin Bowie CC Collier
Anariss Brandon Judson Victor Lopez
Jonas Carlisle South San Ray Carroll
Jaylen Crocker Johnson SA Warren Kyle Smith
Keith Davis SA Reagan John Hirst
Elijah De La Garza PSJA North Angel Alnonzo
Ray Deleon Economedes Carlos Ramos
Kendal Dow SA Johnson Jay Keller
Zach Engels RR Westwood Brad Hastings
Braden Lee Round Rock Brent Murphy
Juan Marines Nixon Pete Solis
Gerry Martinez Los Fresnos Marco Hinojosa
Jordan Mason SA Clark Steve Sylestine
Eain Mowat Westlake Robert Lucero
Isaac Orozco SA O’Connor Brett Jewasko
Bobby Torres Alexander Luis Valdez
Bernado Vera La Joya Eric Montalvo

5A

Region 1

Player Name School Coach
Avery Brekke Abilene Wylie Gregg Ruffin
Chris Dees Amarillo Jason Pillion
Noah Garcia Abilene Cooper Bryan Conover
Jourdyn Grandberry Richland Danny Henderson
Channon Hall Mansfield Summit Emund Prichett
Brendan Hausen Amarillo Jason Pillion
Chase Henderson Birdville Jeff Fitch
Omar Ibarra Ysleta Dallas Puente
JaCobi Lewis FW Wyatt DeMarqus James
KJ Lewis EP Chapin Rodney Lewis
Marcell McCreary FW Wyatt DeMarqus James
Aaron Ovelle Randall Leslie Broadhurst
Kevin Thompson Denton Ryan Bryce Overstreet
Christian Villegas EP Andress Jim Forbes
Jackson Waggoner Grapevine Michael Seibert
Jared Washington Timberview Duane Gregory
Chendall Weaver Timberview Duane Gregory
BJ Williams Brewer Jason Porostovsky
Quion Williams Mansfield Legacy Cornelius Mitchell
Damonze Woods Amarillo Jason Pillion

Region 2

Player Name School Coach
Payton Chism Mount Pleasant Joey Chism
Zaveion Chism-Okoh Mount Pleasant Joey Chism
Dylan Frazier McKinney North Darryll Craft
Corbin Green Midlothian Steve Middleton
Justin Haire Sulphur Springs Clark Cipoletta
Taylor Harrell Huntsville Jay Oliphant
Kyron Henderson Kimball Nicholas Smith
Elijah Hughey Lancaster Ferrin Douglas
Drake Kindsvater Wakeland Tyron Lee
Nicholas Jett Frisco Heritage Jibran Kelley
Arterio Morris Kimball Nicholas Smith
Tay Mosher The Colony Cleve Ryan
Antonio Patterson South Oak Cliff James Mays
Jack Pease Highland Park Dave Piehler
Cooper Sisco Wakeland Tyron Lee
Marquis Sykes Lancaster Ferrin Douglas
Wade Taylor Lancaster Ferrin Douglas
Devin Teague Newman Smith Percy Johnson
JaDarian White Huntsville Jay Oliphant
Worthey Wiles Highland Park Dave Piehler

Region 3

Player Name School Coach
Terrance Arceneaux Beaumont United David Green
Sam Bradford GC Memorial Jamaal Haymon
Chales Chuckwu Katy Paetow Michael Niemi
Sean Elkington Crosby Edwin Eagans
Josh Farmer Sharpstown Benjamin Garrett
Reuben Fatheree II Foster Reuben Fatheree
Trevor Frank Katy Paetow Michael Niemi
Bryce Griggs FB Hightower Stephen Woods
Sean “PJ” Haggerty Crosby Edwin Eagans
Ronald Holmes Northside Bryan Shelton
Tyler Jackson Nederland Brian English
Jack Keller Kingwood Park Jefferey Hamilton
Jayland Lowe FB Marshall Ronnie Courtney
Caden McKenzie Texas City Chris Mason
Traelyn Porchia Beaumont United David Green
Cory Ruben LaPorte Kohl Neel
Shaun Walker Manvel Chris Wilson
Jaden Williams Hendrickson Dustin White
Keshawn Williams Hendrickson Dustin White
Wesley Yates Beaumont United David Green

Region 4

Player Name School Coach
Aaron Bizzell Georgetown David Canfield
Jeb Brysacz Alamo Heights Andrew Brewer
Quinllion Canada Jr. McAllen High Ryan Flores
Cristian Guajardo Brownsville Pace Jose Luis Ramirez
Jayden Guevera Dripping Springs Craig Swannack
Cameron Harris C.C. King Sean Armstrong
Reid Higgins Boerne Champion Chris Adamek
Henry Ibarra Flour Bluff Brandon Bourg
Trae Leak Leander Glenn Byron Harkless
Deron Mackey SA Sam Houston Erik Coleman
Darren Manriquez McAllen Rowe Jose Yebra
Kalvin Nance SA Brackenridge Joey Isaac
Jesse Peart Boerne Champion Chris Adamek
Manny Rabago SA Harlandale Eric DeLosSantos
Kevin Rankin Victoria West Pat Erskine
Noah Robledo Leander Clint Bradley
Aaron San Miguel SA Jefferson Art Vela
Jaylen Thompson Leander Glenn Byron Harkless
Richard Torres SA Southside Shawn Dalbert
Cris Villarreal SA McCollum Marcus Alvarado

4A

Region 1

Player Name School Coach
Nate Atwood Argyle Russell Perkins
Elijah Beard Seminole David Williams
Nate Borchardt Lampasas Aaron Nuckles
D’Monyae Davis FW YMLA Hosea Lee
Calloway Dykes Decatur Drew Coffman
Monterrio Golightly FW YMLA Hosea Lee
Grey Goodson Argyle Russell Perkins
Blake Hamblin Seminole David Williams
Matt Hammonds Glen Rose Jake Bell
Jay Hernandez San Elizario Mauricio Perez
Marshun Johnson Dunbar Robert Hughes Jr
Kemper Jones Canyon Travis Schulte
Skylar McCurry Argyle Russell Perkins
Eber Murrilo Snyder Lee Scott
TJ Newton Burkburnett Danny Nix
Blake Walker Hereford Marques Loftis
Chris Whitten WF Hirschi Donald Hedge
Alijah Willard Estacado Tony Wagner
Kiante Williams Estacado Tony Wagner
Ernest Young WF Hirschi Donald Hedge

Region 2

Player Name School Coach
Octavio Alexander Wilmer-Hutchens Thomas Billups
JJ Boling Van Alstyne Russell Best
TJ Caldwell Faith Family Brandon Thomas
Micah Clark Dallas Lincoln Cedric Patterson
Daylon Dickerson Kaufman Matt McLaughlin
Jocorian Freeman Ranchview Christopher Wilkins
Hamilton Hamm Dallas Carter Lyndon Love
Isaac Hobercht Kilgore Jeffery Coleman
William Johnson Alvarado Franco Islas
Jared Jones Tyler Chapel Hill Akimba Johnson
Jaelyn Lee Paris Billy Steed
Dink Pate Pinkston Cedric Grifffin
Ja’Braylon Pickens Canton Justin Burk
Nolan Sims Ranchview Christopher Wilkins
Colton Taylor Lindale Chris Grotemat
Brandon Walker Faith Family Brandon Thomas
Jordan Walsh Faith Family Brandon Thomas
Ahstin Watkins Tyler Chapel Hill Akimba Johnson
Jacari Westbook Pinkston Cedric Grifffin
Erin Wright Dallas Carter Lyndon Love

Region 3

Player Name School Coach
Gabe Castillo Bridge City Randall Robertson
Colin Dorsey Hamshire-Fannett Tigee Rideaux
Chris Evans Center Hiram Harrison
Kavian Gaither Waco Connally Quinton Snell
Shan Gilder, Jr. Silsbee Joe Sigler
Josh Goings Salado Kenny Mann
Jacob Harvey Huffman Scott Barrett
Montrel Hatton Carthage Charlie Tucker
Chuks Isitua Yates Greg Wise
Fred Jones Wharton Calvin King
Luke Kiser Burnet Roy Kiser
Kendrick Lewis Washington Vincent Grayson
Brock McClure Lumberton Josh Mitchell
Dre’lon Miller Silsbee Joe Sigler
Grey Soileau Huffman Scott Barrett
Eli Stephens China Spring Philip McCaslin
Elijah Thomas-Keys Austin LBJ Freddie Roland
Jeremiah Venson Royal Dexter Smith
Baxter Wirth Hardin-Jefferson Clay Davis
Randy Woolf Waco LaVega William Cartwright

Region 4

Player Name School Coach
Lonnie Adkism CC Miller Maurice Bastian
Andrew Body CC Miller Maurice Bastian
Kevin Boone LaMarque Kevin Wilcox
Colby Brasher Fredericksburg Tim Kaman
Braeden Denson LaVernia John Ince
Randon Fontenette Brazosport Travis Pittman
Nathan Garcia Kingsville King Moses Mora
Joaquin Gonzales Boerne Kimble McHone
Z’Corrian Haynes Stafford David Montano
Xavier Iyalla Stafford David Montano
RJ Marquez Pleasanton Richard Marquez
Kyle Perales Hidalgo Gus Sanchez
Ben Phillip Boerne Kimble McHone
Cole Pinkerton Port Isabel Mike Hazleton
Aaron Pizana Tuloso-Midway Tres Garcia
Cristian Rodriquez Somerset Bryan Penna
Jesse Ruiz Crystal City Rey Flores
Seddiq Sharif West Oso Dominique Richardson
Matthew Soto Somerset Bryan Penna
Luke Whidbee Boerne Kimble McHone

3A

Region 1

Player Name School Coach
Everson Armstrong Wall Travis Dawson
Acqtavian Baty Dimmitt Colby Rives
Braxton Bosher Peaster Bubba Jennings
Jayden Canafax Peaster Bubba Jennings
Reagan Cochran Canadian Brandon Wall
Connor Cox Holliday Kyle Tucker
Jonathan Delgado Ballinger Jeff Holland
Kieran Elliot Shallowater Jay Lusk
Kendrick Gibson City View Bobby Morris
Luke Houston Abernathy Nathan Branum
Nathan Jones Brock Zach Boxell
Tyree Jones Littlefield Rob Ogle
Cooper Lusk Shallowater Jay Lusk
Ty McCall Brock Zach Boxell
Aiden Morrissey Alpine Hugh Morissey
Devron Sims Childress Wayne Parker
Josh Tucker Childress Wayne Parker
Nathan Welch Bushland Kendall Cogburn
Anthony White Abernathy Nathan Branum
Xavier Wishert Jim Ned Eric Phelps

Region 2

Player Name School Coach
Decartiyay Allison Tatum Brett Carr
Johnathan Blackwell Arp Joe Crawford
Jayden Boyd Tatum Brett Carr
Tanner Carter Bells Troy Willis
Matthew Castillo Troup Darin Harley
Damion Collins Atlanta Jarrod Boston
Landon Condiff Callisburg Shad Reed
Demetrius Crownover Grandview Joel Moore
Jonah Fischer Mineola Ryan Steadman
William Heine Keene Billy Coffin
Drake Hurley Rains Jerry Timmons
Jeremy Joslin Commerce Roger Brown
Keaston Lawrence Chisum Brian Temple
Kendrick Malone Tatum Brett Carr
Jaylin Patterson Dallas Gateway Damien Brown
Aaron Pitt Whitewright Jason Trotter
Zaquavious Price Chisum Brian Temple
Jerome Rogers Dallas Madison Damien Mobley
Chris Shephard Jefferson Treston Dowell
Hudson Tyner Edgewood Jeff Mason
Leron Wright Dallas Madison Damien Mobley

Region 3

Player Name School Coach
Sebastine Amaro New Waverly Melvin Williams
Cameron Austin New Waverly Melvin Williams
Terrell Blanton Scurry-Rosser James Hill
Ke’Vaughn Booze Cameron Yoe Chris Reid
Ernest Caesar East Chambers Todd Sutherland
Percy Chavis Diboll James Davis Jr.
Klayton Copeland Malakoff Don Enis
Darion Franklin LR Academy James Holt
Vrail George Lorena Matt Jackson
Seth Grazier West Adam Louis
Darion Hale Huntington Shawn Jones
Trey Huddleston Central Heights Kevin Herron
Kentavian Laday Newton Jeff Parks
Duke Lawniczak Coldspring Greg Devers
Damien McDaniel Hitchcock Chris Jordan-Foster
Jaylin McWilliams LR Academy James Holt
Kadron Morris East Chambers Todd Sutherland
Malcom Murphy Franklin Jake Russ
Tanner Rambeau LR Academy James Holt
Tyler Smith Fairfield Kris Ballew

Region 4

Player Name School Coach
Easton Allen Marion Jon Allen
Ryken Autry Marion Jon Allen
Jordan Balderaz Lytle Jacob Hernandez
David Bazaldua Santa Rosa Adrian Trevino
Trey Blackmore S.A. Cole Noe Cantu
Preston Cazalas CC London Ron Lawver
Joshua Chesney CC London Ron Lawver
James Crawford Aransas Pass Glen Hayes
Oscar Falcon Comfort Tut Wardlaw
Payton Gonzales Jourdanton Truman Reagan
Cortez Gonzalez San Diego Carlos Trevino
A.J. Haines Randolph Tim Gendron
Christian Leal Aransas Pass Glen Hayes
Ty Leonard CC London Ron Lawver
Silas Livingston S.A. Cole Noe Cantu
Evan Olivarez Santa Rosa Adrian Trevino
Adreaell Ray S.A. Cole Noe Cantu
Mason Roe Industrial Rusty Roe
Ryan Schindler Hallettsville Scott Cottenoir
Tristan Schlinke Blanco Juston Weldon

2A

Region 1

Player Name School Coach
Jack Allcorn Olton Bobby Workman
Sylvester Ballard Clarendon Boston Hudson
Jmaury Davis Clarendon Boston Hudson
Josh Fava Christoval Bryan Blackwell
Regan Fieler New Home Koby Abney
Brock Gibson Wink Jason Archibald
Kanon Gibson Wink Jason Archibald
Quincy Gonzales Floydada Adam Zepeda
Landyn Hack Panhandle Cory Lynch
Jaxon Maxwell Plains Ron Welch
Zion Mercer Panhandle Cory Lynch
Colton Millsap Gruver Brittin East
Jonathan Mora Farwell Shane Perkins
Junior Quiroz Wink Jason Archibald
Ethan Ramirez Smyer Andrew Brockman
Alex Rodriguez Winters Colton Holmes
Tanner Seeley New Deal Kyler Bean
Donovan Thompson Clarendon Boston Hudson
Ryan Weeks New Home Koby Abney
Desmond Wickware Floydada Adam Zepeda

Region 2

Player Name School Coach
Stephen Bird Cisco Kevin Hearne
Tate Branson Lipan Brent Gaylor
Jaren Brumett Wolfe City Stephen Blassingame
Damon Crook Celeste Jeff Smith
Layne Edgar Cisco Kevin Hearne
Kamryn English Rivercrest Quincy English
Kaden Ferrell North Hopkins Kelley Clark
Kort Holley Italy Desmond Guy
Amarien Jones Wolfe City Stephen Blassingame
Zachariah Lane Rivercrest Quincy English
Caleb McKinney Lindsay Chris Cornelison
Grady McQuain Tolar Ethan Lunn
Christopher Pesqueda Poolville Steven Stegall
Tripp Phillips Lipan Brent Gaylor
Hunter Richey Alvord Aaron Tefertiller
Kedlyn Schubert McLeod Steve Lambeth
Casey Smith McLeod Steve Lambeth
Garrett Smith Lipan Brent Gaylor
Julius Williams Italy Desmond Guy
Grant Wright Seymour Rusty Gilbreath

Region 3

Player Name School Coach
Keizion Ashford Grapeland Blake Doughty
Steven Buhl Rosebud-Lott Marvin Whitfield
Terry Bussey Timpson Alex Cloudy
Freddy Christopher Garrison Darren Cook
Risten Cook Garrison Darren Cook
Dillion Denman Centerville Jeremy Hammock
Ryan Ecker Gary Jimmy Wallace
Deuce Garrett Cushing Marlon Garrett
Carter Jones Martins Mill Doug Boxell
BJ Lamb Grapeland Blake Doughty
Cory Melton Douglass Vance Dallas
Dylan Morrow Martins Mill Doug Boxell
Logan Morrow Martins Mill Doug Boxell
Garrett Nuckolls LaPoynor Dean Nuckolls
JJ Patton Tenaha Greg Jenkins
Brad Reynolds Garrison Darren Cook
Quentin Smith West Sabine Colton Wager
Dijuan Whitehead LaPoynor Dean Nuckolls
Cadarian Wiley Grapeland Blake Doughty
Landon Woodfin Gary Jimmy Wallace

Region 4

Player Name School Coach
Brandyn Carter Somerville Billy Ramey
Bernardino Castellanos Santa Maria Albert Briones
Logan Davis Thorndale Michael Williams
LeAnthony Dykes Mumford Aubrie King
Logan Glover San Saba Mark Kyle
Ali Hussein Lee Academy Charles Lee
Christopher Ibarra Santa Maria Albert Briones
Izaha Jones Normangee Jeffery Jefferson
Kristopher Jones Port Aransas Kris Jones
Jordan Kelley Refugio Eli Boxell
Conner Kreutziger Port Aransas Kris Jones
Alex Lozano Schulenburg Gary Hoogendoorn
Diego Medina Sabinal Rodger Clark
Joey Ramirez Weimar David Wicke
Braden Rayon Hull-Daisetta Trent Wallace
Cesar Reyes Sabinal Rodger Clark
Jayce Todd Milano Lee Essman
Juan Valdez LaPryor Jimmy Trevino
Dane Webb Yorktown Joseph Fabian
Bryce Wilson Schulenburg Gary Hoogendoorn

1A

Region 1

Player Name School Coach
Dylan Adams Paducah Trevor Guy
Jesus Alvarado Petersburg Max Hefner
Luke Betzen Nazareth Taylor Schulte
Kaden Cleavinger Nazareth Taylor Schulte
Swayde Cleavinger Wildorado Connor Copley
Mason Cole Borden County Bubba Edwards
Evan Deleon Springlake-Earth CJ Castillo
Trey Edwards Borden County Bubba Edwards
Mark Flemons Paducah Trevor Guy
Isaac Garabaldi Paducah Trevor Guy
Noel Lozano Texline Coby Beckner
William Luther Texline Coby Beckner
Cooper McClesky Guthrie Jodie Reel
Aiden Moore Nazareth Taylor Schulte
Kylar Pepper Klondike Xavier Elizondo
Stratton Potter Texline Coby Beckner
Tripp Scott Jayton Ryan Bleiker
Pecos Smith Jayton Ryan Bleiker
Riley Webb Sands Billy Grumbles
Nathaniel Williams Jayton Ryan Bleiker

Region 2

Player Name School Coach
Kalob Aguero Rankin Colton Martin
Dakota Boles Eula Josh Fostel
Trevin Coffell Irion County John Morrow
Jailen Dixon Electra Ryan Quillen
Chance Ferguson Sterling City Cody Slate
Julian Gamboa Eden Manual Gamboa
Clayton Gray Eula Josh Fostel
Jordan Harrison Irion County John Morrow
Anthony Hernandez Knox City Jordan Carter
Devin Hildebrand Hermleigh Sam Winters
Jackson Hollis Electra Ryan Quillen
Jayton Jones Eula Josh Fostel
Cody McWilliams Cross Plains Dade Cosby
Kenan Morris Westbrook Jake Diggs
Bo Morrow Irion County John Morrow
Hunter Rich Westbrook Jake Diggs
Elishah Shark Westbrook Jake Diggs
Nathan Treadaway Water Valley Steven Hayes
Matteo Udih Rankin Colton Martin
Bryson Wilson Munday Adrian Daniel

Region 3

Player Name School Coach
Tristian Arkansas Cherokee Zach White
Isaiah Billingsley Miller Grove Gary Billingsley
Chris Broekhurst Saltillo Casey Riddle
Kyrin Burch Ector Blake Turner
Levi Butler Graford Jeff Bell
Alex Carrizales Lingleville Steven Bailey
Christian Coker Midway Shane Coker
Brock Harwell Slidell Casey Pierce
Cody Lemley Graford Jeff Bell
Jaden Luttrell Slidell Casey Pierce
Marc Matthews Graford Jeff Bell
Kagan McGuire Avery John Bell
Gabe Morris Cherokee Gabe Morris
Braydan Pike Huckabay Dustin Hargrove
Andrew Redburn Saltillo Casey Riddle
Kobe Robertson Miller Grove Gary Billingsley
Cade Stevens Saint Jo Lyndon Cook
Dillon Stone Slidell Casey Pierce
Easton Vanover Slidell Casey Pierce
Zack Ward Priddy Curtis Hurst

Region 4

Player Name School Coach
Marcos Barrera San Isidro Aaron Alvarado
Christopher Flores Rocksprings Eddie Walker III
Max Graciani San Perlita Nate Garza
Tre’Quinton Green Calvert Michael Thomas
Demajeigh Hamptom Trinidad Bo Martin
Shawn Heritage McMullen County Jeremy Mills
James Herrera San Perlita Nate Garza
Donavon Johnson Chireno Corey Loverson
Paul Jordy Zavalla Patrick Sluga
Jase Kincade Neches Randy Snider
Rudy Mesa McMullen County Jeremy Mills
Christian Montoya Rocksprings Eddie Walker III
Chase Parrish Leggett Sean Edwards
John Snider Neches Randy Snider
Masyn Spacek Dime Box William Kubena
Julius Stevenson Trinidad Bo Martin
Ely Terry San Perlita Nate Garza
M.J. Thomas Calvert Michael Thomas
Deric Torres Nordheim Carlton Williams
Braylon Williams Nordheim Carlton Williams