TABC STUDENT ASSISTANTS OF THE YEAR

Girls

Anael Araiza – Fredericksburg High School – Carrie Grona – 4A

Karleigh Blackwell – Brownwood High School – Heather Hohertz – 4A

Brooklyn Brown – Rivercrest High School – Justin Milton – 2A

Katy Brown – Decatur High School – Lindsay Griffin – 4A

Marcus Brown – Seguin High School – Jamie Moore – 5A

Faith Dugi – La Vernia High School – Kyle Sivadon – 4A

Terria Mone Ellis – Rowlett High School – Alexis Hill – 6A

Daizah Garner – Atascocita High School – Veronica Johnson – 6A

Maddie Gfeller – Nazareth High School – Eric Schilling – 1A

Grace Greenleaf – Royse City High School – Dallas Bookout – 5A

Destiny Grigsby – Centerville High School – Anthony Dickson – 2A

Peyton Horelica – CC Veterans Memorial High School – Roy DeLaPena – 5A

Makinsey Kirland – Sanger High School – Derek Hilliar – 4A

Zakenya Linwood – Mt. Vernon High School – Brad Floyd -3A

Kieli Luster – Vega High School – Randy Henderson – 2A

Julianne Raabe – Moulton High School – John Meisetschleager – 1A

Madelyn Ramsey – Timpson High School – Joshua Jourden – 2A

Lacy Redwine – Lipan High School – Amber Branson – 1A

Alexis Rios – Robstown Early College High School – Roy Williams – 4A

Samantha Rios – Memorial High School – Laura Zapata – 5A

John Rizzo – Skidmore-Tynan High School – Timothy Stowe – 3A

Addisen Rodriguez – Post High School – Keith Bloskas – 2A

Abby Salazar – Burnet High School – Rick Gates – 4A

Aryana Sandoval – United High School – Frank Gonzalez – 6A

Mackenzie Schrock – Bryan High School – Elizabeth Jesurun – 6A

Maizie Talor – Keene High School – John McFarlin – 3A

Raven Taylor – Denton Guyer High School – Aimee Kilgore – 6A

Mary Wellborn – Schulenburg High School – Phillip Eddins – 3A

Gabby Wheeler – Coppell High School – Kristen Davis – 5A

Lindsey Whitmore – Westside High School – Troy Gillespie – 6A

Dafne Yeverino – El Paso Coronado High School – Eric Weaver – 6A

Boys

Drew Aronoff – St. Andrews (Austin) – Jeff McCrary – Lg Pvt

Stefan Bentzin – St. Andrews (Austin) – Jeff McCrary – Lg Pvt

Keegan Bryson – Lutheran High School (SA) – Bruce Biedinger – Lg Pvt

Stephen Cortez – Abernathy High School – Nathan Branum – 3A

Quinn Costello – Iola High School – Kent Benedict – 2A

Hunter Deleon – Boerne Champion High School – Chris Adamek – 5A

Christian Dutcher – Frisco Reedy High School – Brady Stone – 5A

Brennan East – Forsan High School – Cory Richardson – 2A

Andrew Edwards – Angleton High School – Thomas Josey – 5A

Alyssa Farmer – Krum High School – Travis Marmon – 4A

Andres Fenandez – Galena Park High School – Jason Woodal – 5A

Matthew Frieley – Rains High School – Jerry Timmons – 3A

Nathan Gaddis – Rankin High School – Colton Martin – 1A

Ethan Gager – San Antonio Reagan High School – John Hirst – 6A

Haleigh Gill- Galena Park High School – Jason Woodal – 5A

Haili Hanna – Wall High School – Brian Blackburn – 3A

Matthew Hoots – Frisco Reedy High School – Brady Stone – 5A

Dylan Houghton – Troup High School – Darin Harley – 3A

Blake Howard – Grapeland High School – Cannon Earp – 2A

Lawson Jones – Rudder High School – Mike Carrabine – 5A

Jorden King – Azle High School – James Crafton – 5A

Jacqueline Ladaverde – Galena Park High School – Jason Woodal – 5A

Kevin Latreille – St. Andrews (Austin) – Jeff McCrary – Lg Pvt

Daniel Long – Faith Academy – Dustin Lemke – Sm Pvt

Jr. Lopez – Alvarado High School – Bryan Dibley – 4A

Yonathan Mendoza – Wheeler High School – Sonny Calhoun – 2A

James Mueller – Strake Jesuit College Pep High School – Dominic Amorosa – 6A

Sebastian Powers – Azle High School  – James Crafton – 5A

Zachary Puente – Sinton High School – Jimmy Woodin – 4A

Nick Ramirez – Galena Park High School – Jason Woodal – 5A

Aidan Rangel – Needville High School – Patrick Oliver – 4A

Will Riebel – Boerne High School – Matrin Nash – 4A

Jackson Seddighi – Frisco Reedy High School – Brady Stone – 5A

Eric Seilhant – Springtown High School – Drew McDorman – 4A

Luke Sevcik – Midland Christian High School – Trent Langford – Lg Pvt

Noah Sierra – San Anotnio Marshall High School – Bobby Jaklich – 6A

Madison Sullivan – Krum High School – Travis Marmon – 4A

Jared Woods – Hamlin High School – Joe Thomasson – 1A

Vincent Torres – New Caney High School – Matt Farmer – 5A

Peyton Triplett – Frisco Reedy High School – Brady Stone – 5A

Miguel Uriegas – Carrizo Springs High School – Robert Rojas – 4A

Jacob Watson – Huntington High School – Shawn Jones – 4A

Jose Wendlandt – San Antonio Clark High School – Steve Sylestine – 5A

Tommy Yarrish – Bridgeland High School – Mitchell Doty – 6A

Ethan Yuxuan – The Village School – Andy Johnson – Lg Pvt

Vidal Zamaya – Harlingen South High School – Brian Molina – 6A

Nathaniel Zamora – Galena Park High School – Jason Woodal – 5A