2021-2022 UIL Boys All-Region Teams

6A

Region 1

Player Name School Coach
Alex Anamekwe McKinney Wes Watson
Blake Bahr Keller High Zach Weir
Finley Bizjack Byron Nelson Scott Duran
Jaiden Blaylock Denton Braswell Nick Sekeres
Naz Brown Coppell Clint Schnell
Marlon Carrington Haltom Tyler Hatch
Tre Davis North Crowley Tommy Brackel
Makhi Dorsey Plano Larry Burney
Gabriel George-Aguilar EP Franklin Adam Castillo
Tracy Godfrey Frenship Paul Page
Rylan Griffen Richardson Kevin Lawson
Jordan Hernandez EP Americas Mike Brooks
Kordelius Jefferson Arlington Martin John Osborn
Tre Johnson Lake Highlands Joe Duffield
Mason Jones Keller Central Gerald Sledge
KyeRon Lindsay Denton Guyer Grant Long
Coco Rose Odessa High Neil Welch
Anthony  Solomon South Grand Prairie Brandon Bennett
Cason Wallace Richardson Kevin Lawson
Ja’Kobe Walter McKinney Wes Watson

Region 2

Player Name School Coach
Anthony Black Duncanville David Peavy
Donaven Davis Wylie Stephen Pearce
Shey Eberwein The Woodlands Dale Reed
Zuby Ejiofor Garland Randy Love
Uriyah “CJ” Evans Harker Heights Celneque Bobbitt
Antwone Gonzales Killeen Shoemaker Karron Taylor
Ron Holland Duncanville David Peavy
TJ Johnson Belton Jason Fossett
Jason Justice Cedar Hill Corey Chism
Jamyron Keller Killeen Ellison Alberto Jones
Jesaiah McWright Cypress Falls Rich Flores
Dubem Muoneke Cypress Ranch Mason Huffmeister
Zion Pipkin Westfield Billy Goffney
Caden Powell Waco Midway Eric McDade
Darel Reece TW College Park Clifton McNeely
Bryson Smith Mesquite Horn Ondra Waddy
Davion Sykes Duncanville David Peavy
Joseph Tugler Cypress Falls Rich Flores
Willie Williams Westfield Billy Goffney
Ethan Wyatt Klein Collins Scott Harmatuk

Region 3

Player Name School Coach
Camron Amboree Shadow Creek David President
AJ Augnst Atascocita David Martinez
Anthony Bates Seven Lakes Shannon Preston
Tahaad  Davies Seven Lakes Shannon Preston
Tyree Davis Pearland Dawson Mark Barre
Keanu Dawes Stratford Brett Nixon
Robert Gill Lamar Jerry Van Dusen
Corey Hadnot Cy Creek Dan Trocquet
Orlando Horton Clear Falls Byron Shelton
Chris Johnson Ft. Bend Elkins Albert Thomas
Angel Johnson Atascocita David Martinez
Seth Jones Dickinson Jason Wilson
Shawn Jones Shadow Creek David President
Devan Lendsey Dobie Franklin Paul
Ke’Mauri Millender Clear Brook Nathan Janak
Aston Simmons Bmt Westbrook Andre Boutte
Allen Singleton Clear Springs Chris Hairfield
Angel Sonnier Mayde Creek Anthony Fobb
Divine Ugochukwu F B Clements Van Price
Hayden Windsor Pearland Dawson Mark Barre

Region 4

Player Name School Coach
Jackson Adams Reagan John Hirst
Anariss Brandon Judson Victor Lopez
Marcel Bryant Cedar Ridge Quinton Black
Carlos Castro Laredo United Arcadio Ramos
Jaylen Crocker-Johnson Warren Kyle Smith
Kendall Dow SA Johnson Dustin White
Kingston Flemings Brennan Koty Cowgill
Jaden Greathouse Austin Westlake Robert Lucero
Xavier Kirk Warren Kyle Smith
Jordan Mason Clark Steve Sylestine
Connor McManus Austin Westlake Robert Lucero
Adrien Medellin Laredo Nixon Pete Solis
Reese Miller Round Rock Brent Murphy
Austin Nunez Wagner Rodney Clark
Andrew Olmeda Weslaco Gabriel Valdez
Malik Presley San Marcos Dan Miller
Jaylen Pritchett John Jay Chaun Brooks
Trey Thompson Reagan John Hirst
Ian Tovar Laredo Nixon Pete Solis
Deon Williams Brennan Koty Cowgill

5A

Region 1

Player Name School Coach
Avery Brekke Abilene Wylie Gregg Ruffin
Jalen Cherry Abilene Cooper Bryan Conover
Jourdyn Grandberry Richland Danny Henderson
Gio Gutierrez Canutillo Larry Morales
Brendan Hausen Amarillo Jason Pillion
Chase Henderson Birdville Jeff Fitch
Cade Hornecker Amarillo Jason Pillion
KJ Lewis EP Chapin Rodney Lewis
Audi Luckey Palo Duro Jeff Evans
Donovan O’day TImberview Duane Gregory
Terrance Ramirez Grapevine Michael Seibert
Miles Rigsby O.D. Wyatt DeMarqus James
Nicholas Shogbonyo M. Summit Emund Prichett
David Terrell M. Summit Emund Prichett
KJ Thomas Canyon Randall Leslie Broadhurst
Jared Washington Timberview Duane Gregory
Chendall Weaver Timberview Duane Gregory
Wayne Wiggins M. Legacy Cornelius Mitchell
BJ Williams Brewer Jason Porostovsky
Damonze Woods Amarillo Jason Pillion

Region 2

Player Name School Coach
Nick Bene’ Forney Bart Holloway
Payton Chism Mt Pleasant Joey Chism
Micah Clark Lancaster Ferrin Douglas
Trae Clayton Kimball Nicke Smith
Dre Cole Dallas White Pat Washington
Isiah Foster Frisco Memorial Quinton Gibson
Dylan Frazier McKinney North Darryll Craft
Chauncy Gibson Kimball Nicke Smith
Justin Haire Sulphur Springs Brandon Shaver
Vitorian High Jacksonville Mark Alexander
Avery Jackson Frisco Memorial Quinton Gibson
Nicholas Jett Frisco Heritage Jibran Kelley
Elijah Johnson Lufkin JT McManus
Arterio Morris Kimball Nicke Smith
Devin Peters-Teague Newman Smith Percy Johnson
Keith Richard South Oak Cliff James Mays
Drew Steffe Frisco Memorial Quinton Gibson
Karson Templin Lovejoy Kyle Herrema
Ant Williams Rock Hill Shawn Williams
Jace Wyatt Red Oak Christoper Davis

Region 3

Player Name School Coach
Ziyan Ali A&M Consolidated Andrew Daily
Terrance Arceneaux Beaumont United David Green Jr.
Sam Bradford Goose Creek Memorial Jamaal Haymon
Charles Chukwu Katy Paetow Michael Niemi
Sean Elkington Crosby Edwin Egans
Jack Francis Austin Anderson Daniel Pittsford
Trevor Frank Katy Paetow Michael Niemi
Jah Gulley Lockhart Javier Torres
PJ Haggerty Crosby Edwin Egans
Elijah Hill Houston Madison Craig Maura
JaLand Lowe Fort Bend Marshall Ronnie Courtney
Chris Marshall Fort Bend Marshall Ronnie Courtney
Clovis McCain Texas City Chris Mason
Jamari McDowell Manvel Chris Wilson
Traelyn Porchia Beaumont United David Green Jr.
Gary Ray B.F. Terry Cristian Driver
QueVon Walley La Porte Patrick Neel
Chancellor White Richmond Foster Reuben Fatheree
Tyson Whybrew Pflugerville Weiss Daniel Miller
Wesley Yates Beaumont United David Green Jr.

Region 4

Player Name School Coach
Braden Baum Boerne Champion Chris Adamek
Braxton Burdick Boerne Champion Chris Adamek
Robert Canul McAllen High Ryan Flores
Teah Clay SA Veterans Memorial Steve Perez
Zack DeSmith SA Brackenridge Joey Isaac
Arian Elizondo McAllen Memorial Rick Trevino
Cristian Guajardo Brownsville Pace Jose Luis Ramirez
Aidan Guerra CC Veterans Memorial Billy White Jr.
Quinton Hairston Buda Johnson Ben Kinnison
Peter Herrick Flour Bluff Brandon Bourg
Nazar Mahmoud Leander Rouse Shane Krause
Andrew Mendoza SA Southside Shawn Dalbert
Terrell Palmer CC King Evan Hartlaub
Jesse Peart Boerne Champion Chris Adamek
Aaron San Miguel SA Jefferson Art Vela
Anthony Sierras Liberty Hill Barry Boren
Jadyn Smith Victoria West Cody McDonald
Jamaryon Thompson SA Veterans Memorial Steve Perez
Cristobal Villarreal SA McCollum Marcus Alvarado
Walker Weems Liberty Hill Barry Boren

4A

Region 1

Player Name School Coach
Aiden Arias Hereford Marques Loftis
Cross Arrington Glen Rose Will Bryant
Kreeland Avery Estacado Tony Wagner
Chris Bryant Canyon Travis Schulte
Jamarion Carroll WF Hirschi Donald Hedge
Jayson Demchar Argyle Russell Perkins
DeLauren Gordon Estacado Tony Wagner
Steven Hernandez Andrews Todd Warren
Jermeree Ingram WF Hirschi Donald Hedge
Kemper Jones Canyon Travis Schulte
Caylon Jones Dunbar Robert Hughes Jr.
Zachary  Lee YMLA – Fort Worth Hosea Lee
Chris Martinez Big Spring Bobby Cash
Eber Murillo Snyder Lee Scott
TJ  Newton Burkburnett Danny Nix
Deniel Perez San Elizario Mauricio Perez
Garret Rodgers Decatur Ryan Dykes
Alan Sierra Fabens Manuel Hernandez
Eli Valentino Argyle Russell Perkins
Ernest Young WF Hirschi Donald Hedge

Region 2

Player Name School Coach
JJ Boling Van Alstyne Russell Best
Carson Brown Van Alstyne Russell Best
TJ Caldwell Oak Cliff Faith Family Brandon Thomas
Daylon Dickerson Kaufman Matt McLaughlin
Jeffery Dotie Wilmer-Hutchens Thomas Billups
Kyle Givens Dallas Carter Lyndon Love
Drake Heads Waxahachie Life Eddie Berumen
Isaiah Jones Oak Cliff Faith Family Brandon Thomas
Gunran King Dallas Roosevelt Gerald Booker
Jaelyn Lee Paris Billy Steed
Devin Lewis Dallas Carter Lyndon Love
Braylon Mickens Paris Billy Steed
Garrett Nuckolls Bullard Dean Nuckolls
Doryan Onwuchekwa Oak Cliff Faith Family Brandon Thomas
Ja’Braylon Pickens Canton Justin Burk
Chance Puryear Dallas Carter Lyndon Love
JT Toppin Oak Cliff Faith Family Brandon Thomas
Brandon Walker Oak Cliff Faith Family Brandon Thomas
Christion Whitaker Kennedale Doug Groff
Vontrell Williams Kaufman Matt McLaughlin

Region 3

Player Name School Coach
Kobe Black Waco Connally Quinton Snell
LaMarcus Bottley Silsbee Joe Sigler
Jaxon Cooper LaGrange David Cooper
Ben Elliott LC-M Brad Jeffcoat
Christopher Evans Center Hiram Harrison
Josh Goings Salado Joe Brown
Jared Harris Silsbee Joe Sigler
Morgan Hayes Leland Academy Byron Shelton
ja’Mar Jessie Navasota Chris Randolph
Kenneth Lewis Washington Vincent Grayson
Christopher McDermott Washington Vincent Grayson
Jelani McDonald Waco Connally Quinton Snell
Quran McKinney Yates Greg Wise
David McKnight La Vega William Cartwright IV
Dre’lon Miller Silsbee Joe Sigler
Calvin Murphy III Yates Greg Wise
Julian Smith Austin LBJ Freddie Roland
Michael  Wardlow West Orange-Stark Chris Castille
Jermiah Wiley Austin LBJ Freddie Roland
Randy Woolf Jr. La Vega William Cartwright IV

Region 4

Player Name School Coach
Lonnie Adkism CC Miller Maurice Bastian
Ryan Bellino La Vernia John Ince
Glenn Bishop Stafford David Montano
Rian Edwards LaMarque Kevin Wilcox
Joseph Flores Uvalde Alex Oyola
Randon Fontenette Brazosport T. Pittman
Nathan Garcia Kingsville King Moses Mora
Z’Corrian Haynes Stafford David Montano
Hunter Hendrix Boerne Kimble McHone
Ethan Jerediah Rio Hondo M. Alvarez
Ahmed King Brazosport T. Pittman
Quavious Lilly Stafford David Montano
AJ Lopez West Oso D. Richardson
RJ Marquez Pleasanton Richard Marquez
Kaleb Partin Fredericksburg Tim Kaman
Shane Perales Someret Bryan Penna
Hayes Pounds Wimberley Mike Whitten
Cristian Rodriguez Somerset Bryan Penna
Matthew Soto Somerset Bryan Penna
Devin Styles Boerne Kimble McHone

3A

Region 1

Player Name School Coach
Zamarion Connally Kermit Eddie Walker
Jakari Davis Shallowater Jay Lusk
Noah Drent Peaster Neil Graves
Tyce Gentry Brock Zach Boxell
Kendrick Gibson Jr. City View Bobby Morris
Tramar Gilbert Peaster Neil Graves
Devin Hines Brownfield Zane McPherson
Luke Houston Abernathy JD Sullivan
Nathan Jones Brock Zach Boxell
Cooper Lusk Shallowater Jay Lusk
Luke Martinez Lamesa Gregg Moreland
Travon McCaslin Tulia Cody Rushing
Lamont Nickelberry Childress Wayne Parker
Jack Pipkin Spearman Dustin Klafka
Jacob Richardson Wall Travis Dawson
Cameron Thompson Kermit Eddie Walker
Chris Whitten City View Bobby Morris
Jaeden Whitten City View Bobby Morris
Nathan Williams Holliday Kyle Tucker
Xavier Wishert Jim Ned Blake Allen

Region 2

Player Name School Coach
Aidan Anthony Tatum Brett Carr
Bo Baker Bells Troy Willis
Alex Boston Atlanta Jarrod Boston
Jayden Boyd Tatum Brett Carr
JaKardian Davidson Jefferson Gary Dunn
Rodney Geter Dallas Madison Damien Mobley
Tyshon Harris Commerce Colton Reynolds
Pierre Hunter Dallas Madison Damien Mobley
Jeremy Joslin Commerce Colton Reynolds
Jesse Klein Callisburg Shad Reed
Tyler Long Ponder Mitchell Rose
Kendric Malone Tatum Brett Carr
Timothy Moreland Mineola Ryan Steadman
Torran Naglestad Whitesboro Toby Sluder
Brett Nix Leonard Luke McCarley
Julian Pilgrim Keene Billy Coffin
Breydan Pobuda Sabine Colby Carr
Zay Thomas Waskom Jon Waldrop
Brian Williams White Oak Brett Cloud
Latrelle Wright Dallas Madison Damien Mobley

Region 3

Player Name School Coach
Sebastine Amaro New Waverly Melvin Williams
Camden Brock Lorena Matt Jackson
Percy Chavis Diboll James Davis
Garrison Connell Buna Bryan Whitmire
Christian Dorsey Hitchcock Christopher Jordan
Darion Franklin L R Academy James Holt
Hayden Helton Franklin Jake Russ
Devyn Hidrogo Franklin Jake Russ
Garrett Hill Scurry Rosser James Hill
Trey Huddleston Central Heights Kevin Herron
Allen Lewis Groesbeck Chad Hartley
Terius Maxie Trinity Jacoby Mitchell
Damien McDaniel Hitchcock Christopher Jordan
Luke Monroe Coldspring-Oakhurst Greg Devers
Seth Payne Clifton Tom Daniel
Zach Phipps Diboll James Davis
Trae Rambeau L R Academy James Holt
Zac Sells Kountze Duane Joubert
Delvin Walker Crockett Drae Murray
Kirk Zuehlke West Adam Louis

Region 4

Player Name School Coach
Marcos Alvarado Mathis Arnald Maldonado
Ryken Autry Marion Jon Allen
David Balzadua Santa Rosa Rene Duque
Trey Blackmore Cole Noe Cantu
Kadeem Blyden Marion Jon Allen
Pierson Cazalas London Ron Lawver
Preston Cazalas London Ron lawver
Connor Chase Blanco Juston Weldon
Nate Guevara Poth Stratton Frye
Jeremy Irwin Stockdale Lorenzo Anthony
Silas Livingston Cole Noe Cantu
Parker Martinez Stockdale Lorenzo Anthony
Evan Olivarez Santa Rosa Rene Duque
Devonte Perry Goliad John Reyes
Kristian Ramos Bishop Daniel Castro
Dre Ray Cole Noe cantu
Mason Roe Industrial Rusty Roe
Donny Thomas Bishop Daniel Castro
Isaac Trevino San Diego Carlos Trevino
Zack Wisdom Blanco Juston Weldon

2A

Region 1

Player Name School Coach
Jason Brazell New Deal Kyler Bean
Jmaury Davis Clarendon Boston Hudson
Cayden D’Costa Clarendon Boston Hudson
Trey Evans New Home Koby Abney
Josh Fava Christoval Bryan Blackwell
Reagan Fiedler New Home Koby Abney
Kanon Gibson Wink Jason Archibald
Ryan Grawunder Vega Sonny Calhoun
Jyson Lacy New Deal Kyler Bean
Colton  Millsap Gruver Brittin East
Jordan Moore New Home Koby Abney
Cayden Morgan Forsan Cory Richardson
Leo Nunez Farwell Shane Perkins
LaMarcus Penigar Clarendon Boston Hudson
Cody Rinne Stratford Trey Wyatt
Jaron Slaton Christoval Bryan Blackwell
Zharion Smith Seagraves Joseph Williams
Jake Soliz Olton Bobby Workman
Chris Urbina Olton Bobby Workman
Jefferson Weaver Gruver Brittin East

Region 2

Player Name School Coach
Hagan Anderson Seymour Rusty Gilbreath
Tate Branson Lipan Brent Gaylor
Kamryn English Rivercrest Quincy English
Dawson Foster Lindsay Chris Cornelison
Hunter Gober Poolville Steven Stegall
Dawson Hearne Cisco Kevin Hearne
Grant Hess Muenster Lynn Cook
Holden Lamm Madewell Celeste Jeff Smith
Carson Mathis North Hopkins Kelley Clark
Austin McGowan Tolar Scott Richardson
Grady McQuain Tolar Scott Richardson
Braydon Nguyen North Hopkins Kelley Clark
Tripp Phillips Lipan Brent Gaylor
Garrett Smith Lipan Brent Gaylor
Jalyn Wallace Italy Desmond Guy
Cooper Watson Petrolia Mark Wynn
Wyatt Wiggington Bland Brady Stone
Julius Williams Italy Desmond Guy
Tyler Williams McLeod Steven Lambeth
Leo Wood Cisco Kevin Hearne

Region 3

Player Name School Coach
Drew Bobo Douglass Vance Dallas
Cael Bruno Frankston Scott Albritton
Elias Bullock D’ville Big Sandy Kevin Foster
Terry Bussey Timpson Alex Cloudy
Donovan Crockett Timpson Alex Cloudy
Jaidyn Davis Douglass Vance Dallas
Cooper Gracey LaPoynor Jim Reid
Derion Gullette Marlin Jameus Hartsfield
Ryan Harris Beckville Tim Ender
Kase Johnston LaPoynor Jim Reid
Jak Kinder Martins Mill Doug Boxell
JJ Mendez Martinsville Turner Edwards
Ja’Tyrian Moore Tenaha Kadrian Bryant
Slade Murray Lovelady Shane Akin
John Reyna Rosebud-Lott Marvin Whitfield
DJ Rockwell Beckville Tim Ender
Alex Tyner Martins Mill Doug Boxell
Dijuan Whitehead LaPoynor Jim Reid
Omarian Wiley Grapeland Blake Doughty
J’Koby Williams Beckville Tim Ender

Region 4

Player Name School Coach
Jacob Amaro Three Rivers Jimmy Woodin
LeAnthony Dykes Mumford Aubrie King
Konner Frischenmeyer West Hardin Dusty Collins
Desmond Gamble Mumford Aubrie King
Ashton Granger Evadale Michael Bethea
Keyshaun Green Flatonia Chris Sodek
Riley Hurt Ganado William Sanchez
Chris Ibarra Santa Maria Juan Cipriano
Anthony Jackson Hearne Travis Williams
Grant Jendrusch Falls City Jameson Grasshoff
Kristopher Jones Port Aransas Kristopher Jones
Luke Law Flatonia Chris Sodek
Reagan Mejia San Saba Mark Kyle
Jaxson Pipes Falls City Jameson Grasshoff
Elliot Ramirez Freer Philip Ramirez
Bryson Rodriguez Mumford Aubrie King
Duke Sodek Flatonia Chris Sodek
Braden Strickland Harper Cade Tatsch
Layne Telg Milano Lee Essman
Jace Todd Milano Lee Essman

1A

Region 1

Player Name School Coach
Logan Aaron Grady Chris Short
Joshua Arismendez Klondike Xavier Elizondo
Leo Banuelos Booker Shane Reagan
Dustin Bryant Wildorado Connor Copley
Kaden Castillo Springlake Earth CJ Castillo
Swayde Cleavinger Wildorado Connor Copley
Evan Deleon Springlake Earth CJ Castillo
Jaxon Edwards Valley Garret Watson
Elias Espino Texline Coby Beckner
Carson Heiman Nazareth Taylor Schulte
Noel Lozano Texline Coby Beckner
Will Luther Texline Coby Beckner
Cooper McClesky Guthrie Jodie Reel
Kian Mitchell Lorenzo Dion Mitchell
Kale Rogers Nazareth Taylor Schulte
Kaden  Smith Whitharral Clayton Fryar
Julio Talamantes Garden City Brad Hall
Aiden Van Zant Whitharral Clayton Fryar
Nathaniel Williams Jayton Ryan Bleiker
Joel  Williams Jayton Ryan Bleiker

Region 2

Player Name School Coach
Luke Barrera Electra Ryan Quillen
Morrow Bo Irion County John Morrow
Jaxon Bowman Munday Adrian Daniel
Damian Calderon Sterling City Cody Slate
Bryson Callaway Knox City Jordan Carter
Trevin Coffell Irion County John Morrow
Stetson Digby Hermleigh Sammy Winters
Bubba Digby Hermleigh Sammy Winters
Conner Glass Water Valley Steven Hayes
Clayton Gray Eula Shae Sanford
Jordan Harrison Irion County John Morrow
Jackson Hollis Electra Ryan Quillen
Esparaza Luis Hermleigh Sammy Winters
Donovan Miller Aspermont Cade Brown
Kade Morris Aspermont Cade Brown
Kaleb Tinney Eden Manuel Gamboa
Nathan Treadaway Water Valley Steven Hayes
Ryker Voigts Baird Josh Smith
Byrson Wilson Munday Adrian Daniel
Blake Wise Rankin Colton Martin

Region 3

Player Name School Coach
Alex Carrizales Lingleville Steven Bailey
Christian Coker Midway Shane Coker
Teagan Ford Graford Jeff Bell
David Frazora Huckabay Dustin Hargrove
Ashton Galvin Dodd City Mike Scarbrough
Peyton Gill Huckabay Dustin Hargrove
Tanner Hensley Miller Grove Dalton Herndon
Trent Lemley Graford Jeff Bell
Cade Lingle Lingleville Steven Bailey
Jaden Mahar Dodd City Mike Scarbrough
Marc Matthews Graford Jeff Bell
Jack McCormick Perrin-Whitt Todd McCormick
Andrew Redburn Saltillo Casey Riddle
Colin Roberts Graford Jeff Bell
Jordan Sample Avinger Treston Dowell
Kyle Thurman Saint Jo Lyndon Cook
Cade Walker Avinger Treston Dowell
Zach Ward Priddy Curtis Hurst
David Whitworth Saltillo Casey Riddle
Gunnar Wilson Dodd City Mike Scarbrough

Region 4

Player Name School Coach
Troy Allen McMullen County Jeremy Mills
Marcos Barrera San Isidro Aaron Alvarado
Kaiden Bridges Calvert Michael Thomas
Emory Broussard North Zulch Clay Todd
Risten Cook Chireno Darren Cook
Kevondre Corona Calvert Michael Thomas
Max Graciani San Perlita Nate Garza
Shawn Heritage McMullen County Jeremy Mills
Kendan Johnson Hubbard Kent Fuller
Rudy Mesa McMullen County Jeremy Mills
Ja’Viere Polynice Bartlett Frankee Avalos
Preston Pustejovsky Abbott Kevin Scheler
Jaden Rattler Knippa Ernest Ortiz
Blake Scott Dime Box William Kubena
Masyn Spacek Dime Box William Kubena
Julius Stevenson Trinidad Bo Martin
Ely Terry San Perlita Nate Garza
M.J. Thomas Calvert Michael Thomas
Cole Turner Wells Chad Collins
Braylon Williams Nordheim Carlton Williams