2023-2024 UIL Girls All-Region Teams

6A

Region 1

Player Name School Coach
Taylor Barnes South Grand Prairie Brion Raven
Paris Bradley Hebron Lisa Branch
Caitlynn Clark EP Franklin David Chavez
Micah Cooper Hebron Lisa Branch
Sydney Durrah Boswell John Reese
Kiah Goynes Crowley Derrick Robertson
Abbi Holder Frenship Trent Hilliard
Gianna Jordan Southlake Carroll Robyn McCoart
Milania Jordan Southlake Carroll Robyn McCoart
Shiloh Kimpson Little Elm Ken Tutt
Amaya McDonald Braswell Lisa Williams
Kendall Mosley Prosper Trey Rachal
Taliyah Parker South Grand Prairie Brion Raven
Skye Pepp Allen Stephanie Shaw
Adriana Robles Fossil Ridge Valery Jackson
Jordan Sapien EP Pebble Hills Steven Lee
Landry Sherrer Coppell Ryan Murphy
Aaliyah Taylor Lake Highlands Kelley Meiklejohn
Katelyn Tietjen Hurst Bell Andy Bloodworth
Camille Williams Boswell John Reese

Region 2

Player Name School Coach
Aniah Alexis Cypress Lakes Darrin Samuels
Makennah Alexis Cypress Lakes Darrin Samuels
Vernell Atamah Mesquite Horn Jillian Samuels
Jazman Bailey Mans. Lake Ridge Stephani Gray
Heather Baymon Langham Creek Annette Steward
Amari Byles Desoto Andrea Robinson
Christin Callens Klein Collins Tatiana Lee
Mariah Clayton Duncanville Neiman Ford
Joy Egbuna Mans. Lake Ridge Stephani Gray
Amayah Garcia Desoto Andrea Robinson
Tajenae Gooden Cedar Hill Nicole Collins
Kemp Kaylinn Duncanville Neiman Ford
Brooklyn King Cedar Hill Nicole Collins
Chloe Mann Duncanville Neiman Ford
Ayla McDowell Cypress Springs Taneisha Rogers
Jemini Mitchell Cypress Springs Taneisha Rogers
Kamora Pruitt Desoto Andrea Robinson
Charish Thompson Sachse Donna McCullough
Taler Thornton Bryan Christopher Jones
Ma’Riya Vincent Cypress Springs Taneisha Rogers

Region 3

Player Name School Coach
Brooklyn Alexander C.E. King Arthur Prevost
Ma’ryiah Alfred Westbrook Ramona Locke
Shunteria  Anumele FB Austin LaQueisha Dickerson
Azyua Blair Pearland Jere Adams
Madison  Bob Hightower Jasmine Brewer
Mariyah Brown Summer Creek Donny Ott
Justice Carleton Seven Lakes Doug Watson
Madison Carleton Seven Lakes Doug Watson
Aniya Foy Cinco Ranch Tamara Collier
Natalia Gray Alief Taylor Brandy Jones
Timya Grice Katy Taylor Blair Ary
Aubrey  Hampton Cy Creek Jennifer Alexander
Jazmine Hansley Dickinson Toya Peterson
Gwendlyn McGrew Pasadena Memorial Jennifer Salazar
Zachara  Perkins Summer Creek Donny Ott
Chandler Preston-Caver Hightower Jasmine Brewer
Crystal Schultz FB Austin LaQueisha Dickerson
Kennedy  Simpson Summer Creek Donny Ott
Andrea Sturdivant FB Austin LaQueisha Dickerson
Melinda  Winston Alief Hastings Corey Brotherton

Region 4

Player Name School Coach
Janiyah Alvarez Cedar Ridge Kevin Lewis
Gianna Angiolet Westlake Vickie Benson
Saylor Bourland Vista Ridge Keith Allen
Emily Carranco Edinburg John David Salinas
Kimora Fagan Edinburg John David Salinas
Bella Flemmings Brennan Jaclyn Contreras
Emma Flores Harlan Manaasha Agusi
Rian Forestier Brandeis Jennifer Brewer
Kamryn Griffin Clark Rihana Houy
Mia Hammonds Steele Jeffery Chatman
Bella Hesse Westlake Vickie Benson
Natlie Huff Clark Rihana Houy
Jesslyn Jalomo Laredo United Frank Gonzalez
Kayla King Judson Tina Camacho
Raemie Medina Weslaco Griselda Fino
Rakiyah Nelson Churchill Jamie Grams
Arianna Roberson Clark Rihana Houy
Alexa Romero Harlan Manaasha Agusi
Taylor Ross Brennan Jaclyn Contreras
Riley Samples McNeil Matthew Butler

5A

Region 1

Player Name School Coach
Amaris Ambriz El Paso Nate Meys
Samantha Bacon Argyle Chance Westmoreland
Taytum Bell Amarillo Jeff Williams
Aniyah Brackens Tascosa Chris Sumrall
Gabby Campbell Argyle Chance Westmoreland
Avery Carter Tascosa Chris Sumrall
Aaliyah Chavez Monterey Jill Schneider
Ambrosia Cole Monterey Jill Schneider
Chrishawn Coleman Timberview Kit Martin
Bella Edwards Amarillo Jeff Williams
Majik Esquivel Lubbock Cooper Jaden Isler
Jada Graves Amarillo Jeff Williams
Journee Hampton Colleyville Heritage Courtney Lee
Jordyn Hernandez Burges Cynthia Hernandez
Kaylin Jackson Denton Ryan Monisha Allen
Emilee Jones Timberview Kit Martin
Kinley Lewis Denton Ryan Monisha Allen
Eryn Mckinzie FW Brewer Teranie Lewis
Brooklyn Terry Timberview Kit Martin
Kamryn Wilson Timberview Kit Martin

Region 2

Player Name School Coach
Jacy Abii Frisco Liberty Ross Reedy
Serena Anukem Mesquite Poteet Jonathon McKinney
Ryan Balous McKinney North Veronica Hamilton
Kalyse Buffin Tyler Bobby Reynolds
Sidney Carr Lovejoy Travis Hallam
Charlotte Cavin Wakeland Chad Hurst
Jevan Collier Frisco Memorial Rochelle Vaughn
Danny Diaz Dallas White Tiara Mitchell
Chandler Evans Princeton Carla Denning
Kendall Foster Lone Star Tavesha Anderson
Mylee Guinn Frisco Ruth Stewart
Kaelyn Hamilton McKinney North Veronica Hamilton
Ciara Harris McKinney North Veronica Hamilton
Elsy Hartmann Frisco Reedy Ryan Woodworth
Terrayah McCoy Princeton Carla Denning
Pressley Powell Frisco Memorial Rochelle Vaughn
Keyera Roseby Frisco Liberty Ross Reedy
Kennedy Stout Melissa Katie Stinton
Maya Thomas Frisco Emerson Katie Wilson
Emma Yurich Hillcrest Richard Norton

Region 3

Player Name School Coach
Jerriyah Baines Chaparral Kiara Marshall
Jomoriah Ben Houston Sterling Dedreck Carr
Emy Chen Austin McCallum Carly Kehn
Alaysia Cook Randle Christy Westbrooks
Akyla Fields Manvel Jhared Marshall
Cassidy Gladney Lake Belton Tiffney Barnes
Rachel Glenn Barbers Hill Brian Harris
Reese Hoadly Georgetown Rhonda Farney
Cynthia LaCompte Barbers Hill Brian Harris
Emori LaSalle Crosby Melynda McGregor
Paulete Mbuangi Austin Navarro Johnathan Nelson
Kurynn McNeil Randle Christy Westbrooks
Ruke Ogbevire Fulshear Justin Jones
Savannah Prio Montgomery Kelly Savoy
Au’Rayona Seals Willowridge Tiffany Collins
Chaney Spencer Lake Creek Sarah Simmons
Nicole Thomas Foster Savitria Williams-Smith
Kaylyn Toussaint Galveston Ball Jeff Johnson
Niyah Waters Hendrickson Norma Sierra
Jemima Yowa Pfluggerville April Hundl

Region 4

Player Name School Coach
Justine Aguilar Flour Bluff James McMinn
Kennedy Carlyle Cedar Park Kami Williamson
Neela Castillo Hays Deatrick Stigall
Janai Coleman Edinburg Vela Lottie Zarate
Margaret Croft Flour Bluff James McMinn
Mia De La Pena CC Veterans Memorial Roy DeLaPena
Hope Edwards Cedar Park Kami Williamson
Gabryela Galvan SA Southside Jessica Cardenas
Solaya Gorham Tivy Christy Dill
Elizabeth Lee Leander Glenn Kenny Mann
Nia McBride Wagner Annissa Jackson
Gabby Mundy Liberty Hill Chris Lange
Bre’yanna Murray SA  Houston Chancey Campbell
Lyah Neira SA MacArthur Tamara Torru
Soma Okolo Leander Glenn Kenny Mann
Alisha Peavy Pieper Chatori Major
Mia Perez Smithson Valley Matthew Sutherland
Daniela Sauceda Brownsville Vet Mem Arnold Torres Jr.
LA Sneed Wagner Annissa Jackson
Endia Stigall Hays Deatrick Stigall

4A

Region 1

Player Name School Coach
Dane’ja Agu-White West Plains Kevin Richardson
Grace Booth Glen Rose Ramsey Ghazal
Chayni Chamberlain Stephenville Jason Hodges
Laken Coffman Decatur Drew Coffman
Hannah Deen Brownwood Heather Hohertz-Perez
Taylor Fields Burkburnett Jay January
Aimee Flippen Glen Rose Ramsey Ghazal
Taylor Galbreath Sanger Derek Hillard
Kambrie Graser Canyon Tate Lombard
Gracie Hunter Krum Lana Degelia
Lily Melton Glen Rose Ramsey Ghazal
Jaylee Moss Canyon Tate Lombard
Bralyn Peck Decatur Drew Coffman
Layla Romero Canyon Randall Brooke Walthall
Alexis Rynders Glen Rose Ramsey Ghazal
Sadie Sanchez Canyon Randall Brooke Walthall
Leilani Sanchez Levelland Clay Barnett
Londyn Shain Seminole Tri Danley
Carly Tienda Levelland Clay Barnett
Sydnee Winfrey Canyon Tate Lombard
Tai Wright Canyon Tate Lombard

Region 2

Player Name School Coach
Candra Bridgewater Alvarado Erica Peteet
Cenaya Calhoun Jingles Pinkston Nicole Stovall
Kerbie Cash Sunnyvale Jill McDill
Kayla Crowder Dallas Lincoln Ashley Greer
Ar’Jayla Elder Dallas Lincoln Ashley Greer
Khyra Garrett Brownsboro Jeremy Durham
Chloe Howe Canton Troy Carrell
Bree Hubbard Godley Mark Chauveaux
Joslyn Jarmon Alvarado Erica Peteet
Jourdan Jones Faith Family Academy Colby Jones
Landry Jones Van Kay Bachert
Brynn Lusby Panther Creek McKenzie Adams
Alli McAda Sunnyvale Jill McDill
Jordan McIntosh Dunbar Candice Isaac
Logan Rewd Godley Mark Chauveaux
Allison Rickman Canton Troy Carrell
Grace Spencer Dallas Lincoln Ashley Greer
Roselyn Spencer North Lamar Britney Tisdell
Jaeda Wade Panther Creek McKenzie Adams
Nya Williams Paris Pamela Furtch

Region 3

Player Name School Coach
Monica Bottley Silsbee Deborah Haynes
Angela Carroll La Vega Marcus Willis
Lexi Edwards Marble Falls John Berkman
Tia Fuller Jacksonville Sharae Schmitt
Ally Ihler Salado Diane Konarik
Lanaijha Johnson Center Kevin Smith
Elsie Law Salado Diane Konarik
Laila Manuel Hardin-Jefferson Mike Fogo
Tynia Minnitt Waco Connally Six Smith
Madyson Mitchell Taylor Lawerence Bailey
Bryana Pantalion Liberty Kearsten Marion
Kiyleyah Parr LaVega Marcus Willis
Kendall Sneed Hardin-Jefferson Mike Fogo
Zaria Solis Burnet Rick Gates
Aniya Taylor Jarrell Marlena Brown
Carly Tucker Bullard Dylan Fox
Jena Warden Silsbee Deborah Haynes
Keylie Washburn L C M Eddie Michalko
Ke’Myreul Wheaton Madisonville Laneique Nealey
Mar’cyah Willis LaVega Marcus Willis

Region 4

Player Name School Coach
Avery Aaron Boerne Amy Ruede
Logan Borchardt Bishop Sherry Luna
Arissa  Carbonara Cuero Amy Crain
Kaylin Cervantes Alice Marili Santos
Denise Contreras Devine Jim Sessions
Lily Dela Rosa Wimberley Caleb Hall
Claira Fike La Vernia David Farber
Rilyn Grona Fredericksburg Carrie Grona
Taylor Grona Fredericksburg Carrie Grona
Karlie Haigood Calallen Andrew Spencer
Teagan Harborth Navarro Darrell Harborth
Jordin Johns Floresville Cavin Leonard
Marlene Ledezma Bishop Sherry Luna
Kaydence Menchaca Beeville Jones Felicia Ramirez
Eryn Roberts Iowa Colony Brandi Justice
Damaris Rodriguez Hildago Saul Arjona
Abby Smith Boerne Amy Ruede
Bryanna Stokes Navasota Tommy Gates
Malaigha Sweats West Oso Quincy Sims
Mackenzie Watson Bellville Mike Dewitz

3A

Region 1

Player Name School Coach
Emarei Brandon City View Heath Aldrich
Carli Buckley Shallowater Kurt Richardson
Kylie Cavalier Canadian Aaron Marks
Gracee Cooley Jim Ned Hunter Cooley
Kira Fox Idalou Tyler Helms
Kinsey Glasgow Comanche Diana Salinas
Landrie Gregory Idalou Tyler Helms
Maggie Grimes Shallowater Kurt Richardson
Riley Grohman Jim Ned Hunter Cooley
Braylen Lusby Spearman Dustin Klafka
Mecailin Marshall Abernathy Mikey Marshall
Keira Mathews Brock Alex Stephenson
Lily Moyers Idalou Tyler Helms
Addison Pitts Shallowater Kurt Richardson
Jacee Riddle Brock Alex Stephenson
J’Lee Salinas Comanche Diana Salinas
Brylyn Watts Wall Jerry McSherry
Mya Wesley Eastland Shon Sheffield
Lexi Wishert Jim Ned Hunter Cooley
Linley Wright Shallowater Kurt Richardson

Region 2

Player Name School Coach
Anna Beth Black Hooks Jack Bowles
Aundrea Bradley Tatum Patricia Nelson
Hadlee Brown Winnsboro Robert Cochran
Presley Calhoun Ponder Robert Barker
Jasey Campbell Rains Laura Jenkins
Tessa DeLaCruz Pottsboro Aaron Bates
Bailee Doris Bells Nathan White
Mackenzie Espinosa MP Chapel Hill Bryan Braddock
Payron Green Winnsboro Robert Cochran
Ollie Hildebrand Whitesboro Travis Marsh
Presley Kilgore Rains Laura Jenkins
Bailey Kimberlin Ponder Robert Barker
Norah Layman Gunter Jordan Sartan
Kaitlyn McAdoo Winnsboro Robert Cochran
Blair McPherson Edgewood Holly Mulligan
Kassidy Paul Edgewood Holly Mulligan
Haley Robertson Rains Laura Jenkins
Kamdyn Scott Tatum Patricia Nelson
Aaliyah Traylor Mt. Vernon Stephen Ladd
Gazey Yates Paradise Chad Woodard

Region 3

Player Name School Coach
Krya Anderson Huntington Shawn Jones
Blayke Brackens Fairfield Sally Whitaker
Saniya Burks Rice Antonio Burks
Kimora Carroll Hitchcock Dante McDaniel
Hillary Dawson Malakoff Tommy Cross
Willow Dorsey Academy Brian Pursche
Avery Harris Lorena Rodney Gee
Zoe Hayes Anderson Shiro Randy Foy
Avery Heard Lorena Rodney Gee
Slyiah Johnson Hitchcock Dante McDaniel
Ashlynn Lemons East Bernard Tiffany Lemos
Brynleigh McFarlin Keene John McFarlin
Ciara Miles Rockdale Danielle Froggatt
Jimilyah Nash Fairfield Sally Whitaker
Aaliyah Nezar Rice Antonio Burks
KJ Smith Grandview Tyler Adams
Caroline Smitherman Franklin Gary Watkins
Avery Thaler Fairfield Sally Whitaker
Jalisa Walker Pinewoods Community Academy Gary Grahn
Brianna Warehime Academy Brian Pursche

Region 4

Player Name School Coach
Alyanna Alvarado Jourdanton Valerie Ruiz
Kahlen Castro Poth Travis Walker
Kamyra Childs SA Cole Dolores Sulaica
Jocelyn Cole Aransas Pass Chris Bentley
Anaya Gardner Columbus Mike Albers
Jashanti Guerra Edna Dustin Durham
Kasey Harper Hallettsville Hunter Hlavaty
Macy Herring Hallettsville Hunter Hlavaty
Mary Johnson Tidehaven Michelle Wagner
Abby Levings SA Cole Dolores Sulaica
Corley Lewallen CC London Sam Odoms
Karlee Mathis Columbus Mike Albers
Heather May Lyford Teresa Gutierrez
Ellayna McNorton CC London Sam Odoms
Ryann Miller Poth Travis Walker
Emily Molina Rio Hondo Victor Sauceda
Layla Perez Donna IDEA Andrew Sierra
Elora Pierre Aransas Pass Chris Bentley
Marly Sanchez San Diego Alex Tunchez
Calyssa Sevier Lytle Lori Wilson

2A

Region 1

Player Name School Coach
Makylee Baldwin Farwell Joshua Jourden
Aubrey Bandy Ropes Randy Henderson
Addison Bell Stratford Lance Horsford
Addy Burns New Home Tanner Martin
Avery Cathey Panhandle Rob Schmucker
Courtlyn Conkin Clarendon Korey Conkin
Payton Conner New Home Tanner Martin
Lily Davis Plains Michael Davis
Vale Garza Ozona Steve Scott
Kanidee Hayes Clarendon Korey Conkin
Halle Hughes Christoval Brad Blalock
Presley Kane Wellington Cade Brown
Allie McCormick Sundown Kim Watson
Lucy Richards Vega Kaden Griffitt
Landri Richey Farwell Joshua Jourden
Zay Santos Floydada Adam Zepeda
Riley Segura Panhandle Rob Schmucker
Brooklyn Vasquez Gruver Trent Lankford
Briley Waters Wellington Cade Brown
Charley Wilbur Wellington Cade Brown

Region 2

Player Name School Coach
Cameron Belcher Windthorst Heather Stark
Brooklyn Bragg Hamilton Chris Arledge
Taylor Branson Lipan Amber Branson
Braley Brunson Cisco Brent Kilpatrick
Annsley Budish Muenster Amy Binder
Ashlyn Clark Lipan Amber Branson
Madison Cornelius Lipan Amber Branson
Hanna Gaylor Lipan Amber Branson
Bayleigh George Cooper Deanne Dial
Pearson Hearne Cisco Brent Kilpatrick
Brooklyn Hurtado Cisco Brent Kilpatrick
Senne Imel Tolar Ericka Halfmann
Joecey Lewers Alba-Golden troy Wallace
Megg Lindley Windthorst Heather Stark
Megyn Meekins Nocona Kyle Spitzer
Skyler Smith Nocona Kyle Spitzer
Chani Sonntag Cooper Deanne Dial
Brooke Tyler Muenster Amy Binder
Rylee Wolf Windthorst Heather Stark
Kelton Wright Hamilton Chris Arledge

Region 3

Player Name School Coach
Armiyah Castilleja Bremond Jordan Revill
Kayanna Cox Tenaha Laura Holmes
Tiyanna Dagley Tenaha Laura Holmes
Wila Davis Frankston Christi Coker
Kitty Eldridge La Poynor Brad Lowery
Kennedi Holmes Tenaha Laura Holmes
Aaliyah Jones Lovelady Jordan Driskell
Kate Lindsey Martins Mill Jay Bruce
Payton Maze La Poynor Brad Lowery
Ruthie Mein Martins Mill Jay Bruce
Kya Mitchell Marlin Michael Mitchell
Jalia Mitchell Broaddus Nigel Boyles
Ariana Neal Douglass Nick Freeman
Tiara Neal Douglass Nick Freeman
Kara Nixon Martins Mill Jay Bruce
Alexis Price Lovelady Jordan Driskell
Shawna Robinson Marlin Michael Mitchell
Taetum Smith Hawkins Quiana Conde
Whitnee Teagle Broaddus Nigel Boyles
Ava Wightman Union Grove JB Littlejohn

Region 4

Player Name School Coach
Cayla Albers Falls City Stephanie Johnson
Madison Arrendondo Riviera Kaufer Elias Arrendondo
Kaise Burrill Port Aransas Stephanie Cowen
Natalia Galvan Mumford Jorge Aguirre
Chassidy Gonzales San Saba Robert Gray
Hope Hermesmeyer Goldthwaite Angie Hermesmeyer
Brooke Hobbs Johnson City Chris Schlicke
Ashlyn Jarosek Thrall Katina Flourny-Walker
Morgan Lenehan Shiner Kristi Peterson
Gabby Mata Charlotte Jerry Connell
Maggy Moreman Skidmore-Tynan Timothy Stowe
Abbey Patrick Goldthwaite Angie Hermesmeyer
Savanna Poncho Dallardsville Big Sandy Ryan Alec
Allison Scamardo Mumford Jorge Aguirre
Olivia Sebastian San Saba Robert Gray
Callie Sevcik Shiner Kristi Peterson
Summer Sodek Flatonia Bethany McLeod
Cinzlea Stanton San Saba Robert Gray
Chandley Tolbert Weimar Jenny Fricke
Anna Marie Whitworth Mason Alicia Cummings

1A

Region 1

Player Name School Coach
Jaydan Bagwell Valley Amy Bowles
Brette Behrens Borden County Lindsey Schmidt
Brooklyn Birkenfield Nazareth Eric Schilling
Hanna Blankenship Whiteface Jason Blankenship
Daylee Chisum Jayton Kevin Chisum
Reese Cruse Valley Amy Bowles
Breelee Dempsey Happy Charles Byrd
Anna Ferrel Valley Amy Bowles
Brenna Francis Silverton Janee Harrison
Maddie Francis Silverton Jane Harrison
Harley Gerber Nazareth Eric Schilling
Tymmyah Olenga Whiteface Jason Blankenship
Tatum Peterson Nazareth Eric Schilling
Jaedyn Rector Whiteface Jason Blankenship
Yatzel Renyeria O’Donnell Allison Balague
Trinty Schlueter Valley Amy Bowles
Paige Smith Whitharral Madison Ortega
Grace Stevens Klondike Garrett Todd
Tatum Walker Spur Colton Rogers
Kenzie White Borden County Lindsey Schmidt

Region 2

Player Name School Coach
Karly Baker Garden City Thomas Clay
Berkley Callaway Irion County Derek Schoen
Syreah Callaway Hermleigh Judd Lopez
Hailie Cauthen Eula Josh Fostel
Emma Damron Eula Josh Fostel
Jordyn Gerhardt May Brad McGann
Kayli Hernandez Eden Travis Nicks
Destiney Hopkins Hermleigh Judd Lopez
Makinley Kothmann Menard Grant Gooch
Nyellie Lee Eula Josh Fostel
Hazel Lord Westbrook Jeff Bontrager
Kiylan Marks Harrold Neiko Conway
Thelma McGee Electra Kenni Patton
Tae Morris Westbrook Jeff Bontrager
Melanie Rainey Irion County Derek Schoen
Taylor Ramos Rankin Blake Eddleman
Flo’Raya Richardson Harrold Neiko Conway
Genova Sanchez Buena Vista Jose Martinez
Emy Schwartz Garden City Thomas Clay
Mylee Van Meter Aspermont Tiffany Potts

Region 3

Player Name School Coach
Flora Appleton Richland Springs Dara Chandler
Lilli Appleton Richland Springs Dara Chandler
Ryleigh Bryant Richland Springs Dara Chandler
Mya Cabrera Newcastle Ryan Dollar
Addyson Chaney Dodd City Landon Dyer
Delila Crain Gorman Kristi Sandoval
Ashley Crawford Graford Steven Stegall
Lily Cunningham Throckmorton John Shield
Mattie Dollar Newcastle Ryan Dollar
Cassie Glasgow Bloomburg Dylan Jones
Kamryn Glover Graford Steven Stegall
Hadli Hampton Gorman Kristi Sandoval
Ava Hawkins Gordon Benita Carlton
Camren Mallory Newcastle Ryan Dollar
Saylor Ohl Huckabay Barry Gill
Taylor Patrick Saint Jo Daniel Lindenborn
Kyndall Scitern Gorman Kristi Sandoval
Mady Shield Throckmorton John Shield
Lillie Soderlind Huckabay Barry Gill
Addison Weeks Dodd City Landon Dyer

Region 4

Player Name School Coach
Sunny Ayesha North Zulch Elizabeth Jesurun
Mia Belz McMullen County Shannon Taylor
Lexi Bennett Slocum Mark Leuschner
Lynia Brooks Milford Paris Townsend
Claire Burleson Rocksprings Allison Burleson
Hayleigh Cruz Pettus Morgan Franke
Maddie Dixon Oglesby Dylan Segundo
Alysha Garcia D’Hanis Jose Martinez
Harper Hammonds Aquilla Alix Humphries
Sealy Hines Neches Andy Snider
Joely Jenkins Neches Andy Snider
Erin Keely Zavalla Zachary Daugherty
Aubrey Kincade Neches Andy Snider
Audrey Leuschner Slocum Mark Leuschner
Schreiner Meredith Nueces Canyon Brandy Sweeten
Caylee Morgan Brookeland Kaylyn Stringer
Cydney Newsom Rocksprings Allison Burleson
Katelyn Strothers Brookeland Kaylyn Stringer
Camie Taylor McMullen County Shannon Taylor
Araceli Vazquez Moulton Craig Barta