UIL BOYS
November 29, 2021

Class 6A

1. Duncanville (6-0)
2. Richardson (7-0)
3. McKinney (9-1)
4. Clear Brook (8-1)
5. Atascocita (6-1)
6. FB Elkins (6-3)
7. Lake Highlands (3-1)
8. Allen (7-3)
9. Garland (2-0)
10. EP Americas (8-0)
11. Austin Westlake (8-1)
12. Summer Creek (5-3)
13. North Crowley (6-3)
14. Harlan (7-2)
15. Westfield (3-0)
16. Strake Jesuit (6-1)
17. Coppell (5-4)
18. Houston Bellaire (2-4)
19. Tompkins (7-2)
20. Pearland (4-3)
21. Cy Creek (4-5)
22. Pearland Dawson (4-4)
23. SA Reagan (8-2)
24. SA Warren (6-2)
25. FB Bush (5-4)

Class 5A

1. Dallas Kimball (4-3)
2. Beaumont United (3-1)
3. Amarillo (8-2)
4. Mansfield Timberview (7-1)
5. Crosby (4-4)
6. Katy Paetow (5-3)
7. Lancaster (7-5)
8. EP Chapin (6-1)
9. Boerne Champion (4-3)
10. Goose Creek Memorial (5-3)
11. Mansfield Legacy (6-0)
12. SA Jefferson (4-3)
13. FB Hightower (4-4)
14. Mt Pleasant (3-2)
15. Mansfield Summit (3-0)
16. Rouse (3-1)
17. Highland Park (2-1)
18. Manvel (3-5)
19. Frisco Memorial (5-0)
20. Richland (1-2)
21. Midlothian (5-2)
22. Birdville (5-2)
23. FB Marshall (2-0)
24. Brownsville Pace (7-2)
25. Harlandale (5-1)

Class 4A

1. Faith Family (7-2)
2. Silsbee (3-1)
3. Estacado (5-2)
4. Dallas Carter (3-2)
5. Stafford (4-1)
6. Argyle (3-2)
7. LaMarque (3-1)
8. Somerset (5-0)
9. Yates (3-2)
10. Boerne (2-0)
11. Connally (0-1)
12. Paris (3-1)
13. West Oso (5-0)
14. Burkburnett (1-3)
15. Huffman (2-2)
16. Dallas Roosevelt (6-0)
17. Kaufman (1-1)
18. Wilmer Hutchins (3-2)
19. Hardin Jefferson (4-1)
20. Pleasanton (6-1)
21. Van Alstyne (6-2)
22. Hirschi (5-3)
23. La Vega (0-2)
24. CC Miller (2-1)
25. Hereford (1-2)

Class 3A

1. Dallas Madison (7-3)
2. SA Cole (4-3)
3. Brock (3-1)
4. New Waverly (1-0)
5. Shallowater (1-1)
6. Tatum (0-1)
7. Hitchcock (2-1)
8. Diboll (0-0)
9. London (2-0)
10. City View (4-2)
11. Academy (1-3)
12. Abernathy (0-0)
13. East Chambers (0-0)
14. Commerce (2-1)
15. Lytle (4-1)
16. Lorena (1-3)
17. Crockett (3-1)
18. Franklin (0-0)
19. Childress (0-0)
20. Mineola (0-0)
21. Santa Rosa (2-2)
22. IDEA North Mission (2-2)
23. Peaster (3-1)
24. Chisum (2-1)
25. Aransas Pass (1-1)

Class 2A

1. Clarendon (0-0)
2. Lipan (7-0)
3. Douglass (4-0)
4. Mumford (2-2)
5. Flatonia (1-0)
6. LaPoynor (7-1)
7. New Deal (0-0)
8. Dallardsville Big Sandy (4-1)
9. New Home (2-1)
10. Rivercrest (1-1)
11. Thorndale (0-1)
12. Timpson (0-0)
13. Italy (0-0)
14. Port Aransas (3-3)
15. Gruver (1-0)
16. Tolar (3-0)
17. Farwell (3-0)
18. Grapeland (3-0)
19. Martins Mill (5-0)
20. Tenaha (0-0)
21. Wink (0-0)
22. Hearne (0-0)
23. Panhandle (1-0)
24. Cisco (0-0)
25. Weimar (0-0)

Class 1A

1. Texline (3-1)
2. Calvert (2-0)
3. Graford (8-0)
4. Irion County (1-0)
5. McMullen County (2-0)
6. Dime Box (3-0)
7. Lingleville (3-1)
8. Rankin (0-0)
9. Dodd City (3-1)
10. Nazareth (0-2)
11. Springlake Earth (1-1)
12. San Perlita (7-1)
13. Avinger (6-1)
14. Waelder (0-2)
15. Chireno (3-4)
16. Priddy (2-1)
17. Eula (2-2)
18. Jayton (0-0)
19. Huckabay (2-3)
20. Electra (0-1)
21. Wildorado (3-0)
22. Trinidad (4-3)
23. Klondike (0-0)
24. Westbrook (0-0)
25. Whitharral (1-1)